Chytej.cz

Recenze na Abu Garcia Revo STX

vložil(a) 19.7.2009 regulus | Multiplikátory | zobrazeno: 3762×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

od 5800 Kč

Vlastnosti

Výrobce ABU GARCIA (vyráběno v Asii)

Revo STX (Revo STX-L), kapacita 130m / 0,30mm

11 kuličkových ložisek, převod ¨6,4:1, magnetická brzda

Vlastní recenze

Jedná se o nízkoprofilový multiplikátor, dalo by se říct střední třídy. Konstrukce je celokovová kromě krytek, ty jsou plastové. Celá řada REVO se v posledních dvou letech značně rozrostla. Nejlevnější REVO S které dnes už nahradili jiné modely, mělo odstředivou brzdu, následoval model REVO SX , který je takový chudší příbuzný REVA STX, ve své podstatě se lišili jen drobnými detaily, duralová klička místo ocelové apod. Rozdíly, kromě cen a lehké změny designu u REVO Toro a REVO Premier bych až takové neviděl, Toro má dokonce opět odstředivou šestipinovou brzdu
Je vybaven magnetickou brzdou s regulací.
Tyto multiplikátory se vyrábí v pravo i levoruké verzi, levoruká je označena písmenem L za typovým značením. Pracovní brzda je hvězdicová.

Jak už bylo napsáno, jedná se „vajíčko“ takové lepší střední třídy, alespoň podle ceny. Vzhledem k místu výroby si netroufám ani odhadnout životnost i když je výrobcem firma ABU Garcia, mám ho rok a pracuje zatím bez problémů. Doporučil bych ho pro střední a lehčí přívlač. V České republice je cena od 5800 Kč, z USA ho lze objednat za cenu od 200 $.

Abu Garcia Revo STX

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Čtvrtek 3. března 2011 ve 13:54® PetrC

A jak je to s nastavením?
A jak to z něj vlastně lítá?

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi