Chytej.cz

Recenze na Abu Garcia Ambassadeur Record

vložil(a) 19.7.2009 regulus | Multiplikátory | zobrazeno: 3976×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

od 160 $

Vlastnosti

Výrobce ABU GARCIA (doposud vyráběno ve Švédsku)

RCN 40 , kapacita 95m / 0,28mm
RCN 50 (RCN 51) , kapacita 125m / 0,30mm

6 kuličkových ložisek, převod 6,3:1, 6-ti pinová odstředivá brzda

RCN 60 (RCN 61), kapacita 135m / 0,32mm
RCN 60HC (RCN 61HC), kapacita 225m / 0,32mm

6 kuličkových ložisek, převod 5,3:1, 6-ti pinová odstředivá brzda

Vlastní recenze

Jedná se velice kvalitní multiplikátor klasické konstrukce, s mnoha vylepšeními oproti řadám C3 a C4.
Je vybaven šestipinovou brzdou s vypínatelnými piny.
Tyto multiplikátory se vyrábí v pravo i levoruké verzi, kromě nejmenšího, ten je vyráběn jen ve verzi pravoruké. Je vyráběn ve třech velikostech (liší se jen šířkou, kapacitou, převodem a hmotností), navíc je největší vyráběn ve dvou variantách s menší a větší kapacitou cívky. To zda se jedná o verzi pravo či levorukou poznáte podle typového označení, levoruké končí jedničkou (RNC 60 – pravoruký, RNC 61 – levoruký). Pracovní brzda je hvězdicová.

Považuji tento multiplikátor jako jeden z nejlepších ve svojí kategorii. Funguje, jak se říká, jako švýcarský hodinky. Je to velmi kvalitní výrobek který vám bude bez problémů sloužit mnoho let. Doporučil bych ho pro těžší přívlač. V České republice jsem ho nikde v obchodě ani na internetu nenašel, z USA ho lze objednat za cenu od 160 $.

Abu Garcia Ambassadeur Record

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Čtvrtek 3. března 2011 ve 13:48® PetrC

A jak je to s nastavením?
A jak to z něj vlastně lítá?

A o jaká vylepšení se jedná? Bylo by možné alespoň tři z mnoha zmínit?

Pátek 29. ledna 2010 v 17:17® sethy
sethy

Víceméně souhlsím. Asi nejlepší „klasickej“ MP co jsem měl v ruce. V ČR se sehnat dá, ikdyž za nehorázně přemrštěnou cenu. Nejmenší velikost se dá sehnat i v levoruke verzi (41) jen se už nevyrábí. Ale v ČR jsem ho v obchodě viděl. Vlastním velikost 51, s tím jsem nadmíru spokojeny. Měl jsem i 61, ale byl už na mé ruce moc velky…

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi