Chytej.cz

Reklama na Chytej.cz


NÁVŠTĚVNOST SERVERU:

Údaje, které uvádíme, jsou pro inzerenta nejpodstatnější. Jsou to tzv. unikátní návštěvníci - to znamená množství unikátních rybářů, kteří server navštíví. Počet skutečných návštěv (rybáři se na server v průběhu dne, měsíce atd. vrací = nová návštěva) je několikanásobně vyšší.
Unikátní návštěvníci za měsíc: cca 40.000
Počet návštěv za měsíc: cca 80.000
Počet zobrazených stránek za měsíc: 250.000-300.000
Unikátní návštěvníci za den - průměr: cca 2.500-3000


Máte zájem propagovat své služby či zboží na serveru Chytej.cz, který navštěvuje cca 40.000 rybářů měsíčně (unikátní návštěvníci dle GOOGLE ANALYTICS) a celkový měsíční počet návštěv je cca 80.000 měsíčně při více než 250.000zobrazných stránkách. Kontaktujte nás a domluvíme se reklamní kampani tak, aby pro Vás byla co nejúčinnější! V minulosti u nás úspěšně inzerovaly desítky rybářských firem. Mezi nejvýznamější patří MODERNÍ RYBÁŘ, BVV BRNO, MIVARDI, NORMARK, ADLER, TROPIC LIBEREC, DAIWA-CORMORAN, FOR-FISHING, LOS-CORMORAN, HOBBY-G, KINGFISH, FLAJZAR, RAVENFISHING, CK Pepa, Nakladatelství FRAUS, Rybářské potřeby Braunstein, Rybolov, Jiří Tůma (D.A.M.), Lavex a další.

Mimo celou řadu reklamních bannerů a dalších reklamních možností nabízíme i unikátní a velmi účinnou formu krátkodobé reklamy. Informujte se u nás o podrobnostech!
Ceny uváděné v cenících jsou bez DPH.