Chytej.cz

Recenze na Rukavice SIMMS Windstopper Foldover

vložil(a) 22.4.2009 HaD | Rybářské oblečení | zobrazeno: 5764×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

1290,- Kč

Vlastnosti

vysoce hřejivé rukavice z materiálů Windstopper DWR a Polartec, nejteplejší a nejpropracovanější rukavice z nabídky Simms. Anatomický dobře padnoucí střih, odklápěcí konec palce a „palčáková kapsa“ na překrytí prstů – podle potřeby můžete schovat všechny, nebo jen některé, rychleschnoucí a odolné, hřejou i mokré. Nejlepší rybářské rukavice, už nikdy Vám nebude zima na ruce! Tolik výrobce: www.SIMMS.cz

Vlastní recenze

Za sebe musím říci, že mě rukavice velmi mile potěšily a jsou opravdu velmi teplé i když jsou vlhké. Ve větru hřejí dále a moc neprofouknou. Variabilita je skvělá – možnost zakrytí palce, nebo zbývajících čtyř prstů je velmi praktická. Bezprstové rukavice jsem už měl, ale tyhle jsou konečně to, co jsem hledal. Fakt dobré!

Rukavice SIMMS Windstopper Foldover

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Pondělí 29. října 2012 ve 23:18® ffantom
ffantom

mám je a nemůžu říct půl špatného slova. A to jsem je používal i v pěkném mrazu ;)

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi