Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

Lodí z Prahy do Budějovic za sedm miliard. České toky čeká modernizace

Čtvrtek 21. září 2017 v 8:29 | vložil(a) Draky | zdroj: ekonomika.idnes.cz/… | 587× zobrazeno | 3 komentáře

Upravené mosty, dvě lodní zdvihadla, nové plavební komory. Za splavnost Vltavy od Mělníka přes Prahu až do centra Českých Budějovic zaplatí stát v následujících letech pět až sedm miliard korun. Ekonomickou návratnost celé investice zatím Ředitelství vodních cest nezveřejnilo.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Úterý 10. října 2017 ve 13:01® jees

Jak by to mohlo zveřejnit, to by se lidi asi dost podivili, jak z nich na jedné straně páčí ministerstvo financí každý halíř a na druhé straně tečou miliardy do naprosto nepotřebného projektu. Zvlášť když každý ekolog tvrdí, že ubývá vody, to asi budou mít ty lodě kola nebo pásy?

Úterý 26. září 2017 v 7:45® Draky
Draky

Sintrix> Výraz „modernizace toku“ mě docela dostal…

Sobota 23. září 2017 v 18:28® Sintrix
Sintrix

Betonová lobby opět v akci. Bože ochraňuj Vltavu !!!! :(