Chytej.cz

Rybaření se stává zdrojem obživy, brzy nebude co lovit

Úterý 20. února 2018 v 19:39 | vložil(a) Nerodia | 2.784× zobrazeno | 3 komentáře

https://www.novinky.cz/…o-lovit.html

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Středa 28. února 2018 ve 12:05® Hana19

je to tím že rybářský lístek dnes už muže mít každý kdo má na to peníze ryby jim nic neříkají je výdělek a je jím jedno jaký druh ryby chytli nepoznají ani plotici od kapra

Úterý 27. února 2018 v 15:21® Draky
Draky

mintus> Jiné ryby nepotřebujem chránit? :-D

Pondělí 26. února 2018 ve 22:58@ mintus

jsem pro omezeni ulovku kapra na max,35kusu za rok.