Chytej.cz

Krmítkové směsi necteno

29.3.2012 | MIG-35 | 88.069 zobrazení | 133 odpovědí

Zdravím kolegové!

Onehdá jsem byl u vody se 2 zkušenějšími rybáři. A protože jsem začátečník, snažil sem se z nich vytáhnout nějaký moudro… Díky míň záběrů jenoho chytače přišla řeč na krmení. Do teď jsem kvalitu, značku atd neřešil. A zřejmě to vypadá, že jsem na scestí. Proto bych vás rád požádal o názory, jaký směsi používáte (levný,drahý) jestli si domícháváte-vylepšujete atd. Nechci přesný návody, jen postřehy z čím máte úspěchy a s čím ne. Dík moc!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 5. dubna 2012 v 15:13 ® hraji reakce na …
hraji

MIG-35> aha, teď mi to došlo. Ty chytáš na feeder. Pro tebe je používání hlíny skoro zbytečné, pokud tedy krmení nahazuješ krmítkem. Já vycházím z plavané. Tak to už chápu, proč ti krmení s hlínou připadalo jako málo účinné. Jasně. Vykašli se na hlínu, pouze pokud bys chtěl vnadit prakem na řece, tak je hlína potřeba, aby se to krmení potopilo rychle a nerozpadlo se ve sloupci, ale s krmítkem nic, nebo jen trošku, do 10 %.

reagovat
Čtvrtek 5. dubna 2012 ve 14:20 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

hraji> No já sem uplně na začátku. Zatim hledam nějaký obstojný směsi. Pak budu zkoušet domíchávat a vylepšovat. :-> Doted sem směsi moc nepoužíval (chytal sem na boule) ale jak sem pořídil fídr tak to chce.. Aspoň mi to teda příde. :-93; Proto tady to forko. ;-) Dík, že se mi věnuješ i přesto, že tě trápim pravopisem. :-)

reagovat
Čtvrtek 5. dubna 2012 v 8:53 ® hraji reakce na …
hraji

MIG-35> ono je to těžko říct jen tak. Záleží jak jsi schopen ji namíchat. Blbě namíchanou směs nezachrání ani deset sítování. A s tou hlínou. Záleží na tolika věcech, že se k tomu můžu takto na dálku jen těžko vyjádřit. Jen velmi stručně, mohlo to být příliš velkým množstvím hlíny, mohlo to být příliš lepivou hlínou, mohlo to být příliš vlhkou hlínou. Experimentování s krmením chce čas a hlavně pokud možno přesný záměr a systematičnost.

reagovat
Středa 4. dubna 2012 v 18:40 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

hraji> Muchas gracias. :-> Soráč já sem stále zalezlej v lese, do kontaktu z lidem přídu minimálně. Psát už téměř zapomínam a jak sem přestal číst tak slovní zásoba atd se vytrácí… :-93; U mě dochází k opaku evoluce tzv downgrade. 9-) Ale k směskám: přidal sem hlinu do krmiva a přišlo mi, že záběrů je míň. Ale mohlo to bejt i počasem. Jen můj postřeh. A ještě dotaz jak moc velkej rozdíl vidíš v přesetý a nepřesetý směsi? Dík

reagovat
Středa 4. dubna 2012 v 15:55 ® hraji reakce na …
hraji

MIG-35> hm, tak to mlčím, když budeš psát španělsky, bude to ok, neznám vyjmenavaná slova po p ve španělštině.

reagovat
Středa 4. dubna 2012 v 15:44 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

MIG-35> Buenos dias seňor, que tal? Tak, tím jsem právě téměř vyčerpal znalost tohoto libozvučného jazyka.

reagovat
Středa 4. dubna 2012 v 15:37 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

hraji> Je mi to jasný. Pardon! Proto mam rád španělštinu tam mi i,y nedělá problémy. :-D

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 14:37 ® hraji reakce na …
hraji

MIG-35> ona je otázka, kdo koho v konečném důsledku trápí, víš ;-)

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 14:23 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

hraji> Čéčé netrap mi s pravopisem… :-D Mluvit trocha umim, ale to psaní… :-93;

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 13:50 ® hraji reakce na …
hraji

MIG-35> pyšný, pytel, pysk, …

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 13:47 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Bigpista> :-D No spíš bud na sebe pišnej až hrdej! :-> V dnešní době na takovejhle přístu nenarazíš. Proto zírám s otovřenou ústy. ;-)

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 13:40 ® Bigpista
Bigpista

MIG-35> MIG-35> Se červenám :-)

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 13:10 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Bigpista> Dík, dík!! :-> Zas tak náročnej nejsem a na netu toho je dost! Ale je fajn zjistit, že sou jestě ochotný lidi! ;-)

reagovat
Středa 4. dubna 2012 v 10:15 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

MIG-35> V pohodě :-) . Já myslel, že kdybys chtěl třeba vyzkoušet něco, co se třeba u vás neprodává, že bych ti to na test dovezl z Prahy.

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 ve 20:27 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Bigpista> Dík moc! :-> Já sem jenom línej zajet do města to du rači k vodě. :-D Většinou pověřim kámoše či ženu…Kup mi nějakou směs do krmidla jim říkam věčinou. :-93; Ale uh to vychytávam a nechávam si obaly a ty jim pak dávam sebou. 9-)

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 v 15:24 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

MIG-35> Na víkend 21.4.-22.4. jedu na jih, tak kdybys chtěl něco dovézt, stačí říct.

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 ve 14:38 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Bigpista> Já mam jen tmavou tatže… :-D Budu mušet někomu říct ať dovalí i jinou. :-> To viš mě se do města moc nechce tak sem odkázán na dovoz. :-)) No a občas je to rachot co dovezou… :-O

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 v 10:07 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Zkusím se s tím vyrovnat :-D

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 v 10:06 ® Bigpista
Bigpista

Včera jsem zkoušel dvě různé směsi krmení. Jednu světlejší a sladší bez hrubého partiklu, druhou tmavší s ovesnými vločkami, obě doplněné o červíky. Krmil jsem si dvě místa a střídal náhozy. Výsledek experimentu? Na záběry 2:0 pro tmavší směs. Ale vzhledem k celkové neochotě ryb to zas tak průkazné nebylo, ty záběry od sebe dělily téměř 2 hodiny.

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 ve 22:12 ® Beer.Beda
Beer.Beda

Bigpista> Bedeš si muset najít někoho jiného na teplou frontu.:-( MIG-35>myslím v pořadí závodním.

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 ve 14:27 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

noba> Tak to je v klidu, mi na místě nesejde. Hlaně nikoho za sebou!! :-D

Bigpista> Su budu mušet počekat… :->

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 v 11:30 ® noba reakce na …
noba

MIG-35> no my dycky chceme oba chytat na nejlepším místě. Takže chytáme za sebou.

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 v 11:19 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

MIG-35> Ten uprostřed má narozeniny :-))

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 v 10:07 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Beer.Beda> Hele to chytáte v řadě za sebou?? :-D No to s váma asi nikam nejdu… :-))

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 v 6:24 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

noba> Když budeš hodnej a pustíš mě před sebe tak jo. :-)

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 v 0:24 ® noba reakce na …
noba

Beer.Beda> máš něco i pro mě?

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 21:37 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Beer.Beda> To je každý járo… Už to napouštěj a docela zhurta. Akorád se voda doost ochladila.

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 20:58 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

MIG-35> Nevíš proč je tak málo vody??To někde něco dělají či co??Byl jsem dneska na rybách a za dvě hodiny dva záběry.Potom sem si jel vylepšit náladu a koupil si nějaké vnadící směsi.Lorpio Secret a Feeder, Gutmix Performance a Zlatou, TTX, posilovače na cejny.Celkem asi 50kg.Tak budu dělat zase hokus pokus.

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 v 19:22 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

osprey> Přesně tak! ;-) Pokusim se chodit víc k vodě koukat jak to leze..občas písnu. :->

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 v 18:13 ® osprey
osprey

MIG-35> To máš jedno. My nechceme nic vyhrát, nás to jen baví.

Dík za ten údaj o vodě. Využiju. Zatím nevím jak, ale využiju.

reagovat