Chytej.cz

Víkend CHYTEJ. CZ bez ryb, ale o rybách! necteno

19.1.2005 | toulovec | 23.162 zobrazení | 243 odpovědí

Dovoluji si Vás předběžně pozvat na malou akcičku, která mi maličko přerostla přez hlavu, takže když už něco organizuju, tak ať je veselo.

TERMÍN: 18. – 20. 2. 2005 MÍSTO: Vranice, Toulovcovy Maštale, ubytovna TJ Jiskra LItomyšl, okres Svitavy BLIŽŠÍ URČENÍ MÍSTA: na mapě hledejte zhruba průsečík obcí Jarošov, Proseč, Nové Hrady

PROGRAM: vázání much, výroba woblerů made by BigMike ............ a ostatní vychytávky z dílny chytejáků. Kdo co umí předvede ostatním. Navrhována byla i mírná turistika, neb lokalita je v nádherné přírodě, ale to necháme na každém osobně. Pokud bude mrznout, budete mít možnost třeba dopoledne zajet zalovit na 13 km vzdálenou Poličku na dírky … Iniciativě se meze nekladou, ale hlavním programem bude rozhodně vázání hmyzu , pokec atd…

Cena za nocleh by neměla převýšit 100 Kč a na ostatních výdajích se domluvíme. Chata je vybavena společnými WC, sprchami, velkou společenskou místností s krbem, velikou jídelnou. Neb je po sezoně a část vybavení je v údržbě nebo v čistírně, bude nutno si přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák ))).

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 18. února 2005 v 11:12 ® HaD
HaD

v autě se mi už krčí soudeček s pípinkou

reagovat
Pátek 18. února 2005 v 10:43 ® Dědek
Dědek

Milky : hodnej kluk

reagovat
Pátek 18. února 2005 v 10:21 ® Milky
Milky

Noooo, ..... jedu!

reagovat
Pátek 18. února 2005 v 10:14 ® Dědek
Dědek

Poslední informace od toulafce : kupodivu sněží kdo má bernardýna, nechť ho vezme, možná se domu dostaneme až na jaře Kuřata nakoupena, právě nyní je na sádkách a kupuje cizé. Huš se těším

reagovat
Pátek 18. února 2005 v 10:06 ® HaD
HaD

jiris: ty kuo! TAK DNES! pif: já je včera koupil, tak to když tak odjezdim

reagovat
Pátek 18. února 2005 v 8:13 ® muf

hurááááááááá, za pár hodin jedem, se na to pěkně vyspím a za každou cenu s pifem přijedem, i kdyby jsme se měli prohrabávat ve 2 metrech sněhu, jsme přece závisláci

reagovat
Pátek 18. února 2005 ve 2:25 ® jiris
jiris

za nula ))

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 23:11 ® pif
pif

tak jsou potřeba řetězy,nebo nejsou potřeba řetězy!!?mám to risknout bez nich?

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 22:31 ® jiris
jiris

Koudy dnes psal, že ma chřipku.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 22:26 ® Dědek
Dědek

Bohužel nepřijede Kelt, ale má zdravotní omluvenku.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 22:03 ® Dědek
Dědek

BigMike : to je aspoň řeč chlapa!!! Takže jedinej odpadlík bude asi bass

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 21:53 ® BigMike

Je mi tedy na blití, ale když jsem přežil dnešek a obřady s řečma, zítra už to bude selanka. Takže, pokud neumřu, jedu!

HaD: platí v těch 14:00!

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 21:47 ® Dědek
Dědek

Takže poslední dotaz Kdo z přihlášených nepřijede. Milki dostal rozum a jede.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 20:43 ® HaD
HaD

tak poslední zprávy od Toulovce: v lokalitě, kde se sraz koná napadlo za poslední dny naprosto zanedbatelné množství sněhu!!! (asi 1 cm. ano slovy jeden centimetr, tj. 10 mm, nebo 0,01 m, nebo 0,00001 km) takže žádný strachy!

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 19:34 ® Padis
Padis

Pikos-jakou trasou pojedeš.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 18:22 ® Chose
Chose

Tak boys,zítra už tam budem!!!! jupí.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 17:39 ® pikos
pikos

Chlapi, zítra později odpoledne vyrážím z Prahy sám. Mohu někoho vzít ssebou.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 16:24 ® Padis
Padis

Panové nikdy není tak zle jak to vypadá a proto HURÁ NA SRAZ.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 12:34 ® HaD
HaD

Milky: nenahlížej na to tak katastroficky. krizovej je poslední kilometr a ten se dá dojít pěšky, jinak je to naprosto v pohodě!!! Tak sa nebuj!

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 12:25 ® pif
pif

dybych se měl plazit,hrabat,pou­žit střelnej prach,tak tam s mufem dorazíme!!kuřátek je dost?

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 12:21 ® pupak

Kdo prijede urcite neprohloupi, kdo nechce nebo se obava cesty jeho smula, aspon se koukne na Drapalika:-)) )) Nikdo se premlouvat nebude chces prijed nechces nejezdi aspon se prezerem kuratek !

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 12:17 ® Milky
Milky

Tady nejde o to, že Tolavec udělal kus organizační práce (za to mu dík a pusu), ale o to, že to je na blbém místě. Kdyby to bylo někde na hlavním tahu – každý se tam dostane i v téhle zimě. Kdyby to bylo v červnu, tak je mi to totálně šumák!

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 12:03 ® kostnak
kostnak

toto mi urobilo vcera vecer na dialnici auto. zlomila sa mi zadna naprava. ale pozical som si renault 5, rok vyroby 86 a zajtra vyrazam za vami. snad ma tam to auto dovezie. mate lepsi dovod neist?:)

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 10:04 ® HaD
HaD

za 1! tedy zítra ))))))))))))

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 10:01 ® Dědek
Dědek

Souhlas s HaDem. Toulovec udělal kusisko práce, tak se musí jet. Bude nás tam hafo, tak nevidím problém si zájemně pomoct. Navíc má nakoupené věci pro nahlášené. JEDEM !!!

reagovat
Středa 16. února 2005 v 19:06 ® Chose
Chose

Jo souhlasím s Hadem-toulovec kolem toho lítá až moc obětavě,na to abysme to odřekli kvůli pár vločkám. takže si kupte řetězy a nedělejte hanyky. Tt těším se na vás. Jo apropó v kolik tam projede ten pluh? dneska sem v práci nadělával,abych moh vyrazit dřív…

reagovat
Středa 16. února 2005 v 16:54 ® pikos
pikos

všichni: Chtěl by někdo na sraz přivézt plastové krabičky od betacamových kazet? 175×115×30mm

reagovat
Středa 16. února 2005 v 16:16 ® Padis
Padis

To jo nebo lyže sebou

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 14:40 ® HaD
HaD

4ALL: přesně tak, ne že budete srabíci a akci kvůli pár vločkám odřeknete! Toulovec se okolo toho nalítal, až mi je hanba, tak koukejte dorazit. Já dneska koupim řetězy a ev. vás odvozím nahoru i dolu – v tom nejni problém.

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 14:19 ® toulovec
toulovec

Dědek: hlavně přesvědčte basse a ostatní co to chtějí vzdát, aby to nevzdávali , kurva ať se alespoň nehoním nadarmo. Situace není tak katastrofická, jen to je v údolí, tak vás radši varuju včas, po tý cestě co jsem zajistil by to mělo být bez problémů

reagovat