Chytej.cz

Víkend CHYTEJ. CZ bez ryb, ale o rybách! necteno

19.1.2005 | toulovec | 23.162 zobrazení | 243 odpovědí

Dovoluji si Vás předběžně pozvat na malou akcičku, která mi maličko přerostla přez hlavu, takže když už něco organizuju, tak ať je veselo.

TERMÍN: 18. – 20. 2. 2005 MÍSTO: Vranice, Toulovcovy Maštale, ubytovna TJ Jiskra LItomyšl, okres Svitavy BLIŽŠÍ URČENÍ MÍSTA: na mapě hledejte zhruba průsečík obcí Jarošov, Proseč, Nové Hrady

PROGRAM: vázání much, výroba woblerů made by BigMike ............ a ostatní vychytávky z dílny chytejáků. Kdo co umí předvede ostatním. Navrhována byla i mírná turistika, neb lokalita je v nádherné přírodě, ale to necháme na každém osobně. Pokud bude mrznout, budete mít možnost třeba dopoledne zajet zalovit na 13 km vzdálenou Poličku na dírky … Iniciativě se meze nekladou, ale hlavním programem bude rozhodně vázání hmyzu , pokec atd…

Cena za nocleh by neměla převýšit 100 Kč a na ostatních výdajích se domluvíme. Chata je vybavena společnými WC, sprchami, velkou společenskou místností s krbem, velikou jídelnou. Neb je po sezoně a část vybavení je v údržbě nebo v čistírně, bude nutno si přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák ))).

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 12. února 2005 v 18:07 ® Fík

Toulovec až budeš inovovat seznam, tak tam připiš Brzdare. Pojede s náma.

reagovat
Pátek 11. února 2005 v 18:22 ® Chose
Chose

Toulavec-pro nás cizé struhy nechystej,do večera musíme být doma. takže se v sobotu odpoledne s vámi rozloučíme. Tt

reagovat
Čtvrtek 10. února 2005 v 8:35 ® toulovec
toulovec

Takže přináším poslední informace před dlouho očekávaným a dlouho plánovaným srazem. Na místo můžete začít přijíždět přibližně po 14. hodině, kdy už bych snad mohl být na místě i já. Pro všechny případy uvádím svůj mobil: 602 302 377, na který volejte veškeré dotazy a připomínky. Upozorňuju, že ubytovna je v údolí, ve kterém nebude mít většina z vás signál na mobilní telefon. Takže na to upozorňete rodiny a známé, ať Vás neotravujou, že tam není signál. Pro jistotu Vám však sdělím číslo na pevnou linku na chatu, na kterou by Vám v případě potřeby mohl někdo zavolat : 461 638 201. Pokud mi někdo budete volat a nebudu dostupný, jsem už dole a musíte volat na pevnou.

Cesta: Od Brna, Ostravy, Olomouce – přijedete do Litomyšle, po pravé ruce míjíte benzinku Euro oil, projíždíte přez světelnou křižovatku, po 1 km projíždíte křižovatku u Penny marketu. Na další křižovatce – asi 150 m od Penny zahněte vlevo – na směrovce směr Skuteč (dědku levá je ta co v ní držíš kličku navijáku). Projedete pod malým viaduktem * a valíte nahoru do kopce. Jedete stále po hlavní na Skuteč a postupně projíždíte obce: Višňáry, Morašice, Makov, Chotovice. Za Chotovicemi je asi 1 km dlouhá rovinka, na konci které zatočíte doleva (dědku levá je ta co v ní držíš kličku navijáku). Na tomto místě by jste měli najít první ukazatel s logem CHYTEJ. CZ, ale pro jistotu popíšu cestu dál, kdyby nám to nějakej škodič do večera serval. Po asi 1.5 km je vesnička Nová Ves, za prodejnou potravin (jen maličká) se musíte vydat doprava, na plotě přímo proti Vám visí na plotě ukazatel Turistická ubytovna TJ Jiskra Litomyšl , dám tam opět ceduli CHYTEJ. CZ (dědku, pravá ja ta co v ní držíš prut). Sjedete dolů do údolí a až přijedete na rozcestí na kterým proti Vám bude dřevěná bouda, tak tam doprava a po 100 m jste doma.

Od Hradce Králové, Pardubic, Prahy – přijedete do Litomyšle, po pravé ruce minete autoservis Škoda, továrnu Vertex (Saint Gobain), (dědku, tady ty se musíš otočit a jet zase zpátky), čerpací stanici VMJ. Asi po 400 metrech přijedete na křižovatku, kde se vydáte doprava směr Skuteč pod viadukt a dále viz výše *.

Od Havlíčkova Brodu – projedete Hlinsko, jedete směr Polička, zahnete doleva na Proseč. V Proseči na náměstí se vydáte doprava směr Budislav ( dědku a už toho mám dost, naposledy se otoč, počkej na Davida nebo Basse, oni tě tam dovedou) Projedete úsek dlouhý asi 5 km lesem a hned za značkou Budislav zatočte doleva (myslím že je tam ukazatel Jarošov, Nové Hrady), projedete okolo rozhledny, projedete rovně obcí Jarošov a v další vesničce Nová Ves hned za druhým barákem zatočíte doleva. Tady vlevo v protisměru na plotě zase najdete ukazatel CHYTEJ. CZ. Pokud budou v předpovědi počasí hlásit sněžení, nebo přeháňky, ani to nezkoušejte bez zimních pneumatik, nebo tam jste do jara (za loňskou zimu jsem tam přetrhl troje řetězy) Možná jsem to popsal trošku zbytečně složitě, ale podle mapy tam snad všichni terfíte.

Stravování: Pro všechny bude v sobotu k obědu pečené kuře (1/2) s vařeným bramborem nebo rýží dle výběru alá PARMENIDES a k večeři Cizé struh alá pupák bez přílohy, takže si vezměte pečivo. Jinak pravděpodobně nakoupím kafe, čaj, cukr a podobný kraviny. Ostatní jídlo, přílohy a nápoje si vezměte každý sám dle vlastní chuti. Pokud mi chcete udělat radost, vezměte každej kousek uzenýho nebo nějaký tvrdý sýry (popřípadě nějaký slaný pečivo, tyčky, oříšky a tak, ať máme večer co zobat k pívu. – tývole to bude jak mejdan na zámku. Na chatě je velká společná kuchyně vybavená nádobím na vaření a konzumování, skleničky na čaj atd, ale kdo budete chtít pítpivo ze skla, vezměte si vlastní sklenici. Dva dny chlemtat z kelímku není až tak romantické. O náklady na společná dvě jídla se podělíme rovným dílem, tzn. co utratím na přípravách vydělím počtem účastníků a to mi taky zacvakáte chi chi chi.

Ubytování: Fotky ubytovny jsem sem už dával. Chata je mimo sezonu uzavřena, takže má správce staženy všechny lůžkoviny. Vezměte si každý spacák, nebo něco na přikrytí. Na pokojích je myslím na postelích pouze malý polštářek, takže doporučuji vlastní prostěradlo, nebo i povlak na polštář, neboť vybavení už má dost za sebou. Pokoje jsou vesměs 4–5 lůžkové, což nám nebude činit problém. Na chatě se chodí v domácí obuvi, takže nezapomeňte na bačkory, nebo nějaký přezuvky, tenisky, vždyť jste velký kluci. Chata je vytápěná elektrickými přímotopy, nemusíte mít strach ze zimy, ve sprchách jsou veliké boilery, takže pro každýho bude dost teplý vody i na sprchu – no prostě luxus ) Jedinou nevýhodou je, že tam přes zimu není uklízečka, takže si všechny prostory a vybavení budeme muset uvést do původního stavu. Cena za nocleh by se měla pohybovat okolo 50 Kč za noc a osobu, ještě uvidím jak se dohodnu se správcem, ale rozhodně to nebude víc jak 100 Kč/noc, záleží jak budu šikulka. Vzhledem k topení elektrikou se to může blížit k tý stovce, bohužel jsem avizoval 50 Kč, ale snad to nikoho nepoloží.

Program: Především vázání hmyzu, takže veškerý chlupy, peří, nitě, svěráky, všechno s sebou!! Kdo z vláčkařů vyrábí něco zajímavého, veškeré potřeby a nářadí taky vzít, vše nás zajímá. Někteří borci projevili vážný zájem v sobotu ráno pro vystřízlivění navštívit Poličku a zalovit na dírkách. Ne všichni však mají potřebné vybavení, takže kdo máte proutek, vezměte ho taky, ať si to kluci můžou půjčit. David vezme nějaký vybavení na promítání filmů s rybářskou tématikou, takže pro ty co se budou chtít jen válet, popíjet, konverzovat a čučet na filmy tam činnost bude taky. Předpokládám že celá akce skončí v neděli okolo 12. hodiny, kdy se tak dostaneme z postele, uklidíme chatu a vydáme se k domovu, aby jste byli do večera doma.

Těším se na Vás ve Vranicích Ivoš Uličný alias Toulovec

reagovat
Středa 9. února 2005 ve 23:03 ® mirmen

Pro usnadnění prohlídky GALERIE … www. fishing. pl/imagecatalo­gue/image/lis­t/193/

reagovat
Středa 9. února 2005 ve 22:50 ® mirmen

Žel, oba poslední víkendy v měsíci mám pracovní, takže … . Snad příště. Ale mám pocit, že by mohla díky tomuto nápadu vzniknout zajímavá tradice. Třeba by stálo za úvahu – výhledově – založit i něco jako je GALERIE NÁSTRAH, něco jako je na www. fishing. pl ( FOTO. GALERIA PRZYNET).

reagovat
Středa 9. února 2005 ve 20:45 ® kostnak
kostnak

rad sa na vas zavesim niekde na konci brna. v dvojici sa bludi veselsie. )) mozem z brna aj niekoho zobrat autom, komu nevadi ze vkuse hulim v aute.

reagovat
Středa 9. února 2005 v 7:24 ® toulovec
toulovec

takže zase k dotazům: 4 all: nebojte, nejpozdeji počátkem příštího týdne sem dám veškeré informace co se týká cesty, časů, a veškeré organizační záležitosti. Napíšu Vám co s sebou atd.

Zedus: kamaráda vláčkaře klidně vezmi, jestli nás bude 20, nebo 21 už nehraje žádnou roli.

Chose: já předpokládám odjezd z Hradce taky okolo oběda, takže v těch 14 hodin už bych tam mohl být. počítej s cestou 1 hodinu do Litomyšle (58 km) a 15 minut do Vranic(17 km).

Kostňák: z Brna do Litomyšle je to 90 km, počítej 1:30 cesty. Hlavně nedej na rady dědka, protože ten viadukt vpravo hledej po levé ruce. on je to popleta, ale my ho máme stejně rádi.

Dědek: já jsem říkal že budeš nejproblematičtější vozidlo. Nemám pro tebe zajet do Brna????

reagovat
Úterý 8. února 2005 ve 21:31 ® Dědek
Dědek

Kostnak : jedu z Brna okolo 14 hod, jestli chceš , můžeme si dát scuka. Je to směr Svitavy. Pokud nepojedeme spolu, tak sjedeš v Brně z dálnice na posledním sjezdu ( je to druhý ve směru Bratislava – Praha). Potom je to trochu rozkopané, ale všude jsou cedule Svitavy. Potom se už řiť podle mapky, v Litomyšl ke konci je po pravé straně viadukt, tak tam zaboč.

reagovat
Úterý 8. února 2005 v 19:12 ® kostnak
kostnak

ako je to daleko z brna? chcem rano vyrazit z bratislavy a v brne sa este pomotat po ryboshopoch. kam mam ist z brna? aky smer? dufam, ze ma pustia nas5 do republiky. urcite mi prehrabu cele auto koli tomu micky mouseovi, co tu ma byt tesne po tom. uz aj koncert rammsteinu sa koli tomu prelozil.

reagovat
Úterý 8. února 2005 v 18:48 ® Chose
Chose

Zedus-dobrá otázka All-v kolik tam přijedete? Přibližně? Já s Pájou to vidíme asi tak,že se ve 12:00 zdejchnem z práce,zajedem do hradce do rybářského ráje a pak už povalíme směr Vranice. takže kolem 14:00

reagovat
Úterý 8. února 2005 v 11:22 ® zedus
zedus

Toulovec: Moc pěkná chatička, škoda jí zdemolovat. , můžu sebou vzít jednoho vláčkaře? Zajímají ho woblery od Mika. Je to macrobiotic takže nevím jestli mu dělat toho orla. Ale když tak ho zbufnu já, ale pstruha si dá. Ještě se ho zeptám jestli určitě pojede a  napíšu.

for all: V kolik tam pojedete? Já tam nejspíš pojedu v pátek až tak kolem 17:00 a budu tam tak kolem 20:00, ale to záleží na bloudění.

reagovat
Úterý 8. února 2005 v 10:27 ® Bass
Bass

Dodo si jede válet pytel někam na hory, tak že tímto oficiálně rušim jeho účast........­......... pstruha a orla ala za něj klidně sežeru já !!!!

reagovat
Úterý 8. února 2005 v 10:15 ® toulovec
toulovec

Bass: nepiš tam nic nevlídnýho ty lumpe, vidím tě!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat
Úterý 8. února 2005 v 10:15 ® Bass
Bass

Toulavec : To sem si zase nasral do bot s tim videem !!

reagovat
Pondělí 7. února 2005 ve 20:00 ® pikos
pikos

Toulovec: taškové je záchranné řešení

reagovat
Pondělí 7. února 2005 v 17:03 ® Dědek
Dědek

Ještě by někdo mohl vzít DVD přepalovačku z VHS. Já nemám

reagovat
Pondělí 7. února 2005 ve 13:19 ® toulovec
toulovec

bass: tyvole ty jsi taky vychcánek, když sis to vzal na starosti, tak to taky dotáhni do konce šmejde!!! Dávám Ti na starosti video!!!!! To mi přijde jako někdo vemte maso, já rohlík mám!

reagovat
Pondělí 7. února 2005 ve 12:51 ® Bass
Bass

Já ty kazety vemu, ty uvezu. Video už ale nechám na někom jinym.

reagovat
Pondělí 7. února 2005 ve 12:44 ® HaD
HaD
reagovat
Pondělí 7. února 2005 v 11:57 ® toulovec
toulovec

k dotazům a připomínkám:

Bass – VHS je asi možný, ale já ho brát nebudu, dohodněte se kdo ho vezmete, za 3 dny se toho zkoukne dost

BigMike – zastávky říkat nebudu, neb je to marný, u všech se ví jak pojedou a kdo neví, musí zavolat a dohodnem se spolu

pikoš – já jsem pro západočeské kvalitní 12 stupínkové , když už kvalitní sraz, tak chlastat kvalitní mok. Ale kvůli mému jednu pivu za den – klidně si koupím lahvičku.

reagovat
Pondělí 7. února 2005 v 11:57 ® toulovec
toulovec

jinak v Diskusi máte fotky chatičky, ať víte co hledat

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 23:13 ® pikos
pikos

Shimi: alespoň vidíš co je to za kvalitu:-) ,pivo musí být PLNOTUČNÉ aby se dalo mluvit o pivu, potom se dá jednat o značce, teda o dvou značkách, kontakt s Géčkem je luxusní záležitostí pouze s něžným pohlavím

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 23:04 ® Shimi
Shimi

G 10 je skvelypivo . toho do me kamaradka nalila pet pullitru a ani mi nebylo blbe !!

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 23:00 ® pikos
pikos

All: chlapi, ačkoliv jsem Pražák, myslím, že jsou u nás jen dvě piva, to západočeské a jihočeské, já jsem pro to západočeské, pro Prazdroj Plzeň, honěný vzduchem, G10 NENÍ PIVO

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 22:49 ® HaD
HaD

pikoš: no přeceeee gambrihnus 10

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 22:11 ® Padis
Padis

Toulovec včas se domluvíme jinak předem děkuji.

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 22:06 ® BigMike

Pikoš: jo, kdyby to byla 18tka, to bys věděl,co? G10 není bod G u té desáté, ale Gambáček stupeň 10! Myslím, že universální pivíčko těžko nejdem. Som za!!!

Jinak pro ALL: berte s sebou vše co se týče rybačky. Video, CD, DVD, něco co vám přebývá v krabičkách atd, atd. Auta to uvezou, nebo i vlaky či autobusy.

Toulovec: možná dát nějakou nejbližší zastávku Busu či Trainu a domluvit odvoz příchozivších těmito prostředky na základnu.

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 21:27 ® pikos
pikos

HaD, Bass: toulovec se ptal na PIVO, PIVO, PIVO, co to je G10?

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 14:43 ® Shimi
Shimi

jiris:nemas narok na burzu ti nezbudou prachy. vsechno das za reel ))))

reagovat
Neděle 6. února 2005 ve 13:23 ® jiris
jiris

Karlos – kdybs toho měl fakt hodně, tak pár brk z výra (volavky) by se šiklo.

reagovat