Chytej.cz

Víkend CHYTEJ. CZ bez ryb, ale o rybách! necteno

19.1.2005 | toulovec | 23.162 zobrazení | 243 odpovědí

Dovoluji si Vás předběžně pozvat na malou akcičku, která mi maličko přerostla přez hlavu, takže když už něco organizuju, tak ať je veselo.

TERMÍN: 18. – 20. 2. 2005 MÍSTO: Vranice, Toulovcovy Maštale, ubytovna TJ Jiskra LItomyšl, okres Svitavy BLIŽŠÍ URČENÍ MÍSTA: na mapě hledejte zhruba průsečík obcí Jarošov, Proseč, Nové Hrady

PROGRAM: vázání much, výroba woblerů made by BigMike ............ a ostatní vychytávky z dílny chytejáků. Kdo co umí předvede ostatním. Navrhována byla i mírná turistika, neb lokalita je v nádherné přírodě, ale to necháme na každém osobně. Pokud bude mrznout, budete mít možnost třeba dopoledne zajet zalovit na 13 km vzdálenou Poličku na dírky … Iniciativě se meze nekladou, ale hlavním programem bude rozhodně vázání hmyzu , pokec atd…

Cena za nocleh by neměla převýšit 100 Kč a na ostatních výdajích se domluvíme. Chata je vybavena společnými WC, sprchami, velkou společenskou místností s krbem, velikou jídelnou. Neb je po sezoně a část vybavení je v údržbě nebo v čistírně, bude nutno si přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák ))).

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...
Úterý 28. září 2021 v 18:57 ® OntárioBoy

Děkuji moc za všechny tyto velice přínosné rady a tipy. I já jsem si relativně nedávno sháněla nějaké ty informace, jak právě buďto propojit svůj chytrý telefon s projektorem nebo s notebookem a vůbec jsem si nevěděla rady. Dokonce jsem zfušovala jak našeho grafika, tak i třeba našeho účetního a nikdo si moc nevěděl rady, a to jsou to docela dost schopní kluci… No jo, co se dá už dělat, prostě je to tak a výrobci by se opravdu měli zamyslet nad tím, jak to dělat více uživatelsky přínosné :-) Mějte se krásně a přeji hezký zbytek svátečního dne.

reagovat
Pátek 14. října 2005 v 9:17 ® toulovec
toulovec

Milky

rychleji to nešlo

reagovat
Pátek 14. října 2005 v 7:58 ® Milky
Milky

Toulíku, hajzlíku! Telefonicky jsem tě uvědomil o mé oučasti a tys mě nezařadil! Pls – učiň tak bezodkladně!

reagovat
Pátek 14. října 2005 v 7:43 ® toulovec
toulovec

tyjo takže už teď přihlášení:

  1. HaD
  2. Toulovec
  3. Tomucha
  4. Občasný piják
  5. Buko
  6. Tomík
  7. Chose
reagovat
Pátek 14. října 2005 v 7:39 ® toulovec
toulovec

no to mi kuci děláte radost )))))

ještě z kolektivu vyřadíme známe opilce , hospodské povaleče, vyvrhely, bezdomovce a rváče, jen tak namátkou připomenu například HaDa, pupáka, pifa, fíka, mufa a jinou podobnou zvěř (zapomněl jsem na šimiho) a nebude to mít chybu. )))

Jinak jste hodní, myslím že už by byl čas to začít dávat dohromady, takže časem založím novou otázku a tuhle necháme umřít, aby to noví lidé nemuseli číst celý znova.

Letos začínám uvažovat s „plnou penzí“, aby jste se měli hajzlíci jako v bavlnce. Byl bych rád, kdyby se zůčastnilo víc mouchařů, protože takový základ do začátku vázání nikde jinde nedostanete.

Jo a šetřete si hodně penízků, neb to vypadá, že se zúčastní několik jedinců, kteří Vám rozhodně doplní zásoby materiálů, háčků, a podobně za bezkonkurenční ceny, takže kdo hodláte doplňovat zásoby backingů, peříček háčků, nití, olova,laku nebo už hotových mušek, neukvapte se a vyčkejte až tam.

reagovat
Čtvrtek 13. října 2005 ve 23:06 ® Chose
Chose

já pojedu taky a slibuju taťko Toulovče že už budu tentokrát určitě dávat pozor.

reagovat
Čtvrtek 13. října 2005 ve 22:10 ® fikus
fikus

protože čas běží jako voda, tak se přihlašuji na další akci vázacího víkendu. A po dohodě s Bukem přihlašuji i jeho. Takže od nás zatím 2 osoby. O_P + BUKO

reagovat
Pondělí 26. září 2005 v 11:18 ® HaD
HaD

samozřejmě souhlas a těším se

reagovat
Pátek 23. září 2005 v 16:59 ® Tomucha
Tomucha

já mám 2 svěrákytak mužu vzít oba, někdo si to muže vyzkoušet… pokud bude mít někdo zájem

reagovat
Pátek 23. září 2005 v 16:09 ® Tomik
Tomik

Paráda, počitejte se mnou mam to kousek od baráku…¨ Toulovec: nemáš ICQ?

reagovat
Pátek 23. září 2005 v 16:03 ® Tomucha
Tomucha

já jedu každopádně a na 100% z mojí strany mě omlouvá jen choroba popřípadná smrt – mám to zaškrtnutý v kalendáři tot fše…

reagovat
Pátek 23. září 2005 ve 13:18 ® toulovec
toulovec

když tu je téma srazů, jen vytahuju tuto otázku abych připomněl, že pokud vše půjde tak jak má, stále platí:

  • poslední týden v únoru 2006
  • Toulovcovy maštale
  • ubytovna TJ Jiskra Litomyšl
  • mouchy, woblery, kamarádi, chlast
reagovat
Neděle 20. března 2005 ve 20:14 ® Dědek
Dědek

Toulovec : neber si dědky do hu… Pokud nebudou jarní prázdniny, kdy mě rodina potřebuje tak akorát jako řidiče, tak určitě přijedu. A to budeš čučet, co v tu dobu už budu vázat

reagovat
Neděle 20. března 2005 v 1:57 ® HaD
HaD

OK, ukecali jste mě!

reagovat
Sobota 19. března 2005 ve 22:33 ® BigMike

Zdárek Toulovče, to je slovo chlapa! Už jsem to projednal se svojí drahou polovičkou, dětma a jak to vypadá, pokud nedorazí teta chřipka, jdedu za rok znova. Pokud mě tedy taťka vezme. Už nebudu pít a budu opravdu pozorovat okolí, ptáčky, zurčící potůček za chatou, Toulovcovy maštale. Ty jo, jak asi vypadá onen nevinný potůček dneska?

reagovat
Čtvrtek 17. března 2005 ve 22:59 ® Chose
Chose

toulovec-budu se těšit…

reagovat
Čtvrtek 17. března 2005 v 16:24 ® toulovec
toulovec

Takže po domluvě s některými soudruhy předem a v dostatečném předstihu stanovuji datum a místo 2. ročníku zimního setkání u svěráčků. Místo tamtéž, datum: poslední víkend února 2006 a nezměním to i kdyby mě 10 dědků přemlouvalo. Jo leda že by se to nelíbilo davídkovi, ten má jako taťka právo veta .

reagovat
Středa 23. února 2005 ve 23:36 ® HaD
HaD

ve fotogalerii je sekce Víkend Chytej. cz 02/05, tak to tam perte

reagovat
Středa 23. února 2005 ve 21:53 ® muf

akce byla super, každý musel zůstat plný dojmů ještě několik dní poté. Už se těším na další

reagovat
Pondělí 21. února 2005 ve 21:16 ® Fík

Moje hodnocení srazu:: Do prdele, já už se těším na další!!!!!!!!!!­!!!!!

reagovat
Pondělí 21. února 2005 ve 20:22 ® Padis
Padis

Big Mike nevymlouvej se vždyť ti to tak chutnalo hahaha.

reagovat
Pondělí 21. února 2005 ve 20:09 ® BigMike

Vo čem to pořád melete? Vona ta akce už byla? Já myslel, že se mi to jen zdálo! Ach jo, příště dorazím zdravý, bez chřipky a střižlivě se chovající:-(( Bylo to fajn, jen udělat víc těch potvor, vždycky nám do toho „něco“ vlezlo:-)

reagovat
Pondělí 21. února 2005 v 16:05 ® Chose
Chose

Tak jo,já taky zhodnotím,cesta na hov. o,akce super. dík Toulovcovi a vám všem,bylo to prostě skvělý,i když jsme odcestovali jako první již v sobotu dopoledne. ale super.

reagovat
Pondělí 21. února 2005 v 11:42 ® Milky
Milky

Přes počáteční skeptisckou náládu při zjištění v jakejch hadích pr… to je musím uznat, že to bylo opravdu S U P E R. Tolafffcovi patří velký dík za organizaci. Tolik fajn lidí na jednom místě naladěných na stejnou notu, to je vzácnost! Opravdu velmi povedená akce, i když jsem z důvodu povinností musel odcestovat už v sobotu odpoledne.

reagovat
Pondělí 21. února 2005 v 9:39 ® Dědek
Dědek

Fajn víkend, toulofče zasloužíš pochvalu. Uvázal jsem první mouchu v životě, poznal nové lidi, pokecal si a pořádně zasmál. Supr.

reagovat
Pondělí 21. února 2005 ve 2:16 ® parmenides

Byl to opravdu velice povedeny vikend. Toulovec: zaslouzis si pochvalu – velice pekne misto a i ta prochazka lesem byla vynikajici.

Jidlo bylo primo fantasticke.

Nejvice mne prekvapil (pozitivne) dorost – Shimi a Jiris. Krome verbalnih hecovani s Pupakem navic vazou opravdu povedene mouchy, takze myslim, ze v lete nemusi chodit na brigady, ale ze o jejich mouchy bude i zde mezi muskari celkem zajem a za 14 korun kus, to je opravdu slusna cena.

reagovat
Neděle 20. února 2005 v 17:09 ® Padis
Padis

Jo bylo to super pěkné prostředí Toulovec zaslouží velikou pochvalu

reagovat
Neděle 20. února 2005 v 16:58 ® Shimi
Shimi

Bylo to tam opravdu ouplně super Teda kdyby jiris aspoň na chvíli držel hubu tak to bylo ještě lepší. Ale jinak si nemůžu na nic stěžovat sqelá atmosféra sqelý lidi a sqelý žrádlo. Děkuju vám…

reagovat
Neděle 20. února 2005 v 16:50 ® HaD
HaD

hohohoho, tak budu první hodnotit )) Toulovec to zmáknul na výbornou, atmosféra byla tradičně velmi přátelská, při decentním aperitivu jsme si mile, tiše a věcně porozprávěli (zejména v pátek), vyrobila se řada nástrah (woblerů i mušek), neznalí jsou nyní znalejší, no prostě paráda!

reagovat
Pátek 18. února 2005 ve 12:42 ® jake
jake

Docela Vám kluci závidím. V každém případě – ať se Vám to povede a dorazíte v pořádku tam i zpět

reagovat
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...