Chytej.cz

SPY : Článek Vágner podvádí necteno

23.7.2007 | ??? | 298.211 zobrazení | 2.540 odpovědí | upravit

nečetli jste někdo SPY z minulého čtvrtka článek „Vágner podvádí?“ …jen jsem něco zaslechl,ale nečetl…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 27. července 2007 ve 14:40 ® Robur
Robur

jo, tak jsem si jistej dva mníci z 7. prosince 2006

reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 14:30 ® Robur
Robur

no nechtěl jsem ale musím: Páč odebírámé Květy, tak listujivčerejšími 30/2007 a je tam o rybařině a JV.

1/ je tam foto těch xtero sumců, konkrétně během 40hodin chytl 147 sumců, nejmenší měl 154 cma nejv. 218, což je 3,675 sumce za hodinu.

Pak jsou tam i jiné vtipné rekordní fotky.

A velmi povědomá je fotka 2 mníků na trojúhlen. podběráku. Myslím, že ji tu měl Sander ale nemohu ji najít, ale udica a naviják je taky velmi podobná tomu co má Sander..

Scan. nemám.

reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 13:49 ® HaD reakce na …
HaD

Prichy: každý má právo se zde vyjádřit. Tedy i JV. Na to netřeba nějakého privilegia.

reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 13:21 ® ywan

ešte keď JV nebol taká STAR videl som nejakú reláciu, kde chytal s vábničkou.Sumec mu zaútočil na ruku, takže niečo ten chalan dokáže /alebo to bol potápač? :-) /ale už asi netočí relácie za pár drobných takže sa musí držať scenára…a určite neni sám, myslím si že v takýchto prípadoch je „nafilmovanie záberu“ bežná prax

reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 12:34 ® simpatak reakce na …

Prichy: Chytej sleduju delší dobu a tvé příspěvky se mi zdáli smysluplné, ale teď se na ně koukám jinak. Zajimavé je, že super pro tebne neni věrohodně a blesk asi jo. Tomu moc nerozumim, protože je to stejná sorta. Mluvíš o mé věrohodnosti, ale pořád ignoruješ fakta a ty jsopu jen jedna. A jestli je to nebo neí fuk? Není, protože Vágner na tom vydělává peníze a ne malé a ohlupuje a podvádí své zákazníky. A to už není jen tak nějaká machrovinka, o které můžeš říct, že nám to může být fuk a není dovod ho řešit. Prostě je důvod ho řešit. Je to podvodník a navíc pěknej hajzlík. Kdyby nebyl, nedostal by už vícekrát za svoji kariéru od svých zákazníků přes hubu. Např. před pár lety ho jeho zákazník profackoval a hodil do řeky, když mu s jeho lodí na tři dny zmizel.

reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 12:08 ® Tomash reakce na …
Tomash

Příchy : To je tak hezký! :-D

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 ve 23:28 ® Prichy reakce na …
Prichy

Tomash: minimalne by mel na to mit pravo a minimalne by mel vedet s kym ma tu cest.(ono kdyby prislo na osobni setkani, tak by na 100% takovato diskuze vypadala jinak hih)

simpatak: prozrazis na sebe mozna vic, nez sam chces. Ja reagoval na lidi se zavinacema, protoze je tu nikdo nezname, a pokud jde o rady rybarum zaryte mlci, jakmile se objevi lincovaci tema okamzite maji klavesnici zhavou a pismenka plne ostrych slov. Na to jsi ty rekl, o co mi jde. Ja ti „klidnym hlasem“ odpovidam, ze celkem o nic, protoze zde mas jen nevyplnenou kartu a dva (promin ted uz tri prispevky) jen v tomto vlakne a proto nemuzu tvuj nazor brat nejak vazne. Tj cele. V zaveru me odpovedi mas i upozorneni, ze totu moji vitku nemas brat osobne, protoze te zkratka neznam a nemuzu si udelat obrazek jak moc pro me budes verohodna osoba. (mimochodem data lidi ze super na me tak nepusobi).
V pripade, ze mi napises cituji „Me laskave neres!“ tak by se to same dalo rici o JV… jestli ho ovsem neznas osobne a nechodis s nim denne na ryby (v tom pripade by si ovsem mel zmenit svuj pristup a pokusit se o napravu, byt by jsi nebyl uspesny)
Kdybych na tebe vzal stejny metr jako ty na JV, tak by moje reakce vypadala asi uplne jinak. Protoze se snazim byt nad veci, vysvetluju ti to polopate, kdyz musim zduraznit, ze nikoho nehajim. O cemz se ovsem sam muzes presvedcit…nekolik stranek zpet. Takze vseobecne budu rad, kdyz se pripojis i do jinych debat a prineses na tento web i neco pozitivnejsiho.

Dekuji.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 ve 22:52 ® Tomash
Tomash

Docela zajímavé by bylo, kdyby byl JV vyzván, aby na tento „ortel“ reagoval diskuzí…

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 ve 20:48 ® simpatak reakce na …

prichy: moc teda nechápu, proč řešíš mě a co sem předved. Dal sem na stůl fakta o pohádkovém blondýnovi a s těma se poper, když ho chceš hájit. Mě laskavě neřeš! Já taky neřešim cosi zač.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 16:58 ® Prichy reakce na …
Prichy

Alivio: No jafnyy, jednou bych chtel chytit okouna jako on sumce :-D

Robur, Milky, Regulus a TomK: nejdrive jsem napsal skoro celou stranku, ale vzhledem k vasim prispevku by tam uz asi nebylo nic noveho…diky :-)

„obhajcum 7-me let“: clovek se muze naucit za 7 let neuveritelne veci (zase – netvrdim, ze v tomto pripade to tak je).

for simpatak: promin, vzhelem k tomu, co jsi zde predvedl, nemuzu na tve nazory brat ohled, mozna casem, az te vice poznam.....treba ted bude forum plne rad o tebe, az si zde 14-ti lety klucina ci ostrileny 40-tnik nebude vedet s necim rady a ty mo poradis. Neber to moc osobne, proste te zatim neznam.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 11:30 ® Milky reakce na …
Milky

Já si myslím, že blonďáček je výplodem doby a společnosti, ve které žijeme. Je to prostě „idol“ na poptávku doby. Země desti a staletí pod vlivem někoho jiného v přemíře pseudopatriotizmu sáhne i po takových mravních modelech, jako jsou Krejčíř, Kožený, Železný, Topolánek, Paroubek, Gross, Grebeníček,… atd. Prostě tu byla trhlina na trhu a JaVa jí akorát zaplnil. Kdyby to neudělal on, najde se jiný „idol“ s jiným větrem v zádech. Skoro všichni v tom máme +/- jasno a těch pár, co mu věří, tak ať mu klidně věří dál. Ve společnosti je vždy nějaký zlomek populace, co věří ve zlo, satanizmus a podobné zvrácenosti a s tím nic udělat prostě nejde.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 10:58 ® Vichrzhor reakce na …
Vichrzhor

HaD: Takže koukám, na každém šprochu je pravdy trochu… Ale jak už tady kdosi napsal, je hezky, tak vemte pruty a pojďte na ryby a nezabývejte se ptákovinama :-)

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 10:39 ® Deleted

Pánové, protože se snažím na stupidní poznámky nereagovat (a že je jich v tomto fóru většina), jelikož to stojí akorát čas a efekt to žádný nemá, nemohl jsem si pomoci. Abych byl upřímný, nechápu, kde se bere tolik nenávisti a zášti. To, že ČR je země krásných lidí, kteří vědí vše nejlépe, to vím už dávno. Opravdu mne ale překvapilo množství elaborátů na téma, jak je JV hrozný. Opravdu nerozumím pisatelům, co je vede k tomu se takto vyjadřovat. Jak kdyby to nebylo úplně jedno. Ať si proboha chytá kdo chce co chce, je mi to úplně jedno. Pokud porušuje řád, nic vám nebrání na něj zavolat Policii ČR nebo porybného. Pokud fiksluje s úlovky, lže především sám sobě. Copak pro Vás je důležitější, co dělá u vody JV než co chytáte vy? Mám pocit, že v diskuzi se objevilo množství zamindrákovaných lidí, kteří chytaj kulový, tak se musí do někoho navážet.
A k tomu, kam se dá vyrůst za 7 let. Chytám s kamarádem, který je na rybách pořád a za 3 roky neuvěřitelně v přívlači vyrostl. Kdybych to neviděl na vlastní oči, tak tomu nevěřím.

Nicméně, abych neplýtval svým časem. Pokud jste můj příspěvek nepochopili, není o JV. Ten je mi volný a ať si chytá co chce, jak chce. Zkuste se zamyslet vy, co tady akorát plivete špínu, jak je venku krásně, vezměte prut a jděte na ryby. A zkuste neničit tento vcelku povedený web nenávistnými kecama, chyťte velké ryby, vystavte tady fotky a mějte se fajn.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 10:38 ® Robur
Robur

Dík.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 10:34 ® HaD reakce na …
HaD

Robur: poté, co údajně vytáhl toho velkého sumce, který mimochodem NENÍ SVĚTOVÝM REKORDEM, mě skutečnosti okolo toho úlovku zajímaly a tak jsem mu napsal SMS, zda by o tom nenapsal článek. A napsal a poslal. A ačkoliv mě v něm pár věcí překvapilo, zveřejnil jsem ho. Jiný typ spolupráce s panem Vágnerem nemáme. K článku dodám jen tolik, že mě JV hrozně moc naštval svou neúctou k lidem, kteří ho dostali nahoru a děkuje tam lidem, kteří mu sice také pomohli, ale ne primárně a myslím si, že ty řeči o roce 1997 (bylo mu skutečně 15 let) o ježdění na Pád si také mohl odpustit. Dále to komentovat nehodlám, jen přidám své oblíbené přísloví: „Z čím větší výšky se padá, tím více je pád bolestnější a víc rozbitá huba“

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 9:42 ® Robur
Robur

Toulíku, myslel jsem, že bude reagovat JV. Napsal jsem to dvojsečně. Od Davida by mě spíš zajímalo, zda Jakub třeba s Chytej nezačal spolupracovat,pros­tě jak jsem se dostali k té poctě, že zde vyšel ten článek. Jinak by mě fakt docela zajímalo, kde je pravda. Ale jinak jsem nad to povznesen. Myslím, že v době mobilů, digitálů atd. by někdo mohl přinést hmatatelnější důkaz než slyšel jsem, viděl jsem… Takže zatím ctím presumpci neviny. No a vzheldem k tomu, že to JV asi živí, tak tam ta estrádnost být musí. Nesouhlasím s tím, ale na druhou stranu by zase asi nemohl lákat děti k našemu koníčku někde ve studiu kamarád, či jak se to jmenuje. No možná to zní moc jako obhajoba, takže na závěr ho taky moc nemusím. Ale říkám, neznám ho, nevím.:-)) Snažím se mít nadhled. A už nic asi k tomuto nenapíšu, nestojí to za to, raději půjdu na ryby.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 9:23 ® toulovec reakce na …
toulovec

Robur: HaD ti asi reagovat nebude, protože patří k těm, co jim je Kubík totálně u prdele a jako odborník sumcař ví svoje a zná pozadí mediálního žovota, natáčení v ČT, zná lidi co učili kubíka navazovat ten háček, – tato situace byla jen otázkou času kdy to všechno praskne.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 9:07 ® Robur
Robur

jen k těm médiím:-) cituji Květy 28/2007 strana 23 z článku věnovaných mostům: " Pod dřevěnou krytou lávkou v šumavské Lenoře projíždějí vodáci, z jejích oken /myšlena okna lávky/ nahazují pruty rybáři" Napsáno pod fotkou mostu, který má skutečně okna:-))

Jinak tady má JV článek o sumcích a moc negací tam není. Můžu se Hade zeptat,jak vznikla spolupráce s Jakubem, je škoda, že nereagoval na komentáře.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 8:30 ® Shrek reakce na …
Shrek

simpatak: JV je Příchyho vzor,viď Jardo? :-D

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 1:54 ® davi reakce na …

píšu do novin a po pár mailech s tiskovými zprávami od kubíka o jeho rekordech – nejvíc mě pobavil a rozčílil úlovek v Praze na císařské louce – mám chut o něm napsat něco trochu jiného, než je v blesku. kdo máte nějaké příhody a zkušenosti s JV, ozvěte se mi, ale musí jít o informace, ne drby. dík David Jareš PS. v sobotu jedu na Orlík dráždit sumíky, jsem zvědavý jak dopadnu ))

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 1:12 ® Tomash
Tomash

K tomuhle můžu říct jen jedno Čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdí !!! Dost podstatná je pro mě informace, že má rybářský lístek 7 let. Nechci nikoho podceňovat, ale přece jen si myslím, že za 7 let nemá „normální“ rybář šanci vyrůst v „nástupce Rexe Hunta“ a nějakého super čuper světového rekordmana v X kategoriích! Na webu jsem našel jeho diskuzi s klukem, který ho dost žral a psal mu, že by chtěl být jednou jako on. JV mu otcovsky odepsal, že když jako mrně začal chytat ryby, tak netušil, že se mu jednou podaří na Berounce během 2 hodin, kdy byl sám na lodi vytáhnout na přívlač 12 sumců a všechny přes dva metry! Anebo, že během jednoho roku bude mít přes 30 kusů sumčích albínů přes 1,5 metru!!! Tohle tam psal :-D Slyšel jsem, že obě tyto popsané události, chtěl zapsat jako nový světový rekord…

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 0:17 ® simpatak reakce na …

ne kapitola.pěknej hajzl.viděl sem ho jednou při natáčení ještě s Hrušínským.když nejela kamera do ryby klidně kopnul, je to normální šmejd a navíc prohlanej

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 0:15 ® Shadowhunter reakce na …
Shadowhunter

no jo no…J.V. je kapitola sama o sobe…

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 0:13 ® simpatak reakce na …

stopem v roce 1997

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 0:12 ® simpatak

ä ještě něco: Jakoubek se někdy v roce 2000–2001 po úpěnlivém prosení naučil teprve navazovat montáže na sumce od PT a spol. Před tím nikdy sumce nechytal. a v članku tady na chytej píše, že jezdil na sumce stopem na pád (viz: www.chytej.cz ) To bylo tomu hňupovi 15 let a možná jezdil s dědou na chatu a tahal za sebou kačera a ne stopem na sumce na pád. dyť je to tak do očí bijící a mnozí mu to furt žerete a ještě ho budte hájit a útočit na anonyma… co chete víc? důkazů jeho lží jsou desítky, stovky a i kdyby byly jen jeden nebo dva tak už je důvod mu nevěřit…copa ste stádo ovcí nebo co?

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 0:08 ® regulus
regulus

Jo to je asi to nejlepší, Jakube Vágmere, přeji ti vše nejlepčí ke tvému svátku, hlavně zdraví, to je to nejdůležitější.

reagovat
Čtvrtek 26. července 2007 v 0:03 ® simpatak

prichy: co si dokazuješ? Už jsem registrovanej a najednou mávnutím kouzelný hůlky budeš brát co píšu? Neblbni. JV je prolhanej fracek papínka a nikdy nic jinýho než lži nevypustil a ten kdo bude oponovat a chtít důkazy tak nechť vzpomene na jeho úhoříky, rekorndí štičky, desítky sumců za pár hodin a naposledy rekord sumce, arapaimy atd. Vždyť je to na zblití…

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 21:59 ® bubu
bubu

Kubo,vše nej… k tvému svátku. Posílám ti nafukovaciho žraloka z Lídlu. Věřím,že uplatnění u tebe jednou najde.

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 21:53 ® Prichy
Prichy

zadny dalsi zavinac se neobjevi? hih

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 21:08 ® Shadowhunter
Shadowhunter

jedine co mu zavidim no neda se zrovna rict ze zavidim je to ze za prachy (ne svoje) si jezdi po svete…to by me taky bavilo ;-) a navic ho sponzorujou…to by se mi taky libilo kdyby mi nekdo platil cesty a daval prachny na vybaveni a mouchy ;-) jinak nebyt jeho fotra tak ani pes po nim nestekne

reagovat