Chytej.cz

SPY : Článek Vágner podvádí necteno

23.7.2007 | ??? | 298.211 zobrazení | 2.540 odpovědí | upravit

nečetli jste někdo SPY z minulého čtvrtka článek „Vágner podvádí?“ …jen jsem něco zaslechl,ale nečetl…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 28. července 2007 v 17:04 ® Milky reakce na …
Milky

Je hezký, že se tu spekuluje o nějaké supervyjímce. Škoda, že se to nezdokumentuje, aby jí pak mohli po té vaší bezvadné MO vyžadovat i ostatní! Nemáte tam slušnýho rybáře a Jakoubak vám jede vytrhnout trn z paty a tak bude lepší to zbytečně nerozmazávat.

O tom, že se něco lehce dělá … Idnes taky jeli za Husákem a zveřejnili to, jeli a odfotili ředite policie pro P2, jak si dělá s policajtů taxikáře a zveřejnili to. Kdyby se chovali podobně, zašli by za ním a féééérově si o tom s ním pokecali a zjistli by, že je to vlastně děsně fajn chlápek, kterýmu to tím pádem nemůžou udělat. Zadare, nezlob se na mne (nebo yo), mám pocit, že Jakoubek (rozhodně nejsem členem jeho fans) je v právu a ty a tobě podobní ho akorát špiníte.

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 16:54 ®  reakce na …

Ono se to hezky říká a hůř dělá, asi nejsem tak správně drzej a když se chovali přívětivě tak mi to bylo trapný vytáhnout foťák a fotit jim to tam, no a to že si na mě výmejšlí jsem nemohl vědět. Ono se to stejně bude řešit…

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 16:33 ® Milky reakce na …
Milky

Zadar: Fotky v Blesku – sorry, jsem asi někde jinde, tenhle plátek prostě pro mne zamená jen kopeček hnoje. Myslel jsem, že někdo seriózní, nezávislý, po senzaci netoužící, prostě normální člověk udělá normální fotku/y.

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 16:30 ® Prichy reakce na …
Prichy

zadar: prijit ve dvou, cvakat fotakem a „volat“ policii CR…myslim, ze dle reakce bys hned vedel, kde je pravda hihi. Nic si z toho nedelej, jsem presvedcen, ze by se takto zachovala vetsina lidi, jakube cigarko, jakube panacek.....zkratka uz jsme takovi :-D

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 16:22 ®  reakce na …

Milky Ještě k tomu důkazu fotkou, stačí se podívat do Blesku z minulého týdne a tam je Jakub vyfocený ze sumcem a ty pruty má za sebou krásně vidět, takže proč fotit vyfocené a zveřejněné v novinách. Ještě mimo toto téma, pan Vágner byl údajně požádán i výborem organizace Nové Strašecí, zda by je tam také nemohl zachránit od sumců, asi i jejich členové jsou neschopní trotlové, kteří by to nedokázali.

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 16:16 ®  reakce na …

Milý Milky Teď jsem volal známému porybnému a ten mi zdělil toto. Jakub Vágner má písemné povolení od hospodáře kladenské organizace a na základě tohoto povolení si může dělat takřka co chce. Chytat na kolik chce prutů, zavážet do rezervace no a všechno ostatní. Tento porybný je mimo jiné policista a říká že takové povolení je protiprávní a budou podávat trestní oznámení. Kladenští porybní proti tomu podali protest a do doby než se to nevyřeší tak odmítají dělat kontroly. Nedivím se jim, když kohokoliv kontrolují tak je odbude odkazem na Vágnera. Takže závěrem, od Jakuba to byla další z jeho lží.

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 15:44 ® Milky reakce na …
Milky

Zadar: …moc hezky jsi to napsal. Ještě porybného se zeptej tak za týden, až ho potkáš…
Z toho, jak to podáváš mám spíš pocit, že se vymýšlíš ty. :o( Sorry, mohls mít důkaz, nemáš nic!

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 15:08 ® 

Tak jsem se byl na Jakuba podívat, sumci neberou. Na můj jedovatý dotaz, kde se dají zajistit takové nadstandartní podmínky k lovu mi docela klidně a vlídně odpověděl, že takovým způsobem může chytat každý a je jenom chybou organizace, že to členům nedala na vědomí, podle jeho slov každý, kdo přijede si může chytat sumce na kolik prutů chce a  může si i zavážet, chytat nonstop a to 7 dní v týdnu. Jakub je tam s jedním parťákem a mají nastražených asi 10 prutů. a dalších asi 10 mají jenom opřené v rákosí, snad kdyby to začalo jít tak je ještě zavezou. Na stromech jsou plakáty, kde se píše, že se pořádají víkendové lovy sumců pod dohledem RS a je stanovena nejmenší velikost nástražní rybky 35 cm. Jestli se od tohoto zveřejnění něco změnilo nevím, budu se muset informovat u RS. Jinak musím říci, že Jakub ani ten jeho parťák na mě nepůsobili nijak špatně a s tím jeho parťákem jsem si docela dobře pokecal, chytá totiž spíše kapry a zalíbila se mu moje kobra. Fotku nemám, protože mi bylo nějak trapné tam fotit, když jsem se s nima normálně bavil. To je asi tak všechno, až se zeptám porybného zda to je tak jak Jakub říká tak dám ještě vědět.

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 7:36 ®  reakce na …

mirmen No to bych mohl zkusit, pojedu si dneska na kole nakrmit jiné místo a pokusím se tam dostat blíže, ono to tam tak dobře fotit nejde, jsou tam keře. na tom původním fleku co byl to šlo lépe, ale to jsem u sebe neměl foťák :-((

reagovat
Sobota 28. července 2007 v 0:22 ® Prichy reakce na …
Prichy

mirmen: miro, neboj presne tak to beru… vyuzil jsem prava prepnout na jiny kanal :-)

reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 23:07 ® mirmen

zadar, to není špatný nápad

  • máš-li možnost, zdokumentuj :-)
reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 23:04 ® mirmen

Prichy, ahoj, ber svět s nadhledem

Kdysi jsem byl u firmy XY ve městě ZŽ a sháněl něco od renomované firmy. Prodavač mi předložil prut a na můj dotaz na vhodnost použití na přívlač s plandavkami a nástrahami 50–60 gramů zněla odpověď : " na tenhle prut chytá i J.Vágner" Na to jsem se ale samozřejmě neptal, nicméně .. použili Vágnera jako argument, který mne měl přimět ke koupi něčeho, o čem jsem zatím jenom sháněl informace. J.V. mne nijak neovlivňuje a jeho „šou jednoho muže“ jsem viděl sotva 2–3×. Osobně mi byl mnohem sympatičtější Drápalík.

Myslím si , že firmy a investoři do J.Vágnera a jeho projektů se sami začnou zajímat o to, do jaké míry je jeho vystupování a jednání čisté, etické a pro ryby a věřejnost přijatelné. Pokud se jedná o štvavou, nepodloženou kampaň, o pomluvy, tak se vše jistě uvede na správnou míru.

Pokud jsou některé „triky a postupy J.V.“ za hranicí přijatelnosti, může mít J.V. i nějaký ten problém.

Bulvár sice čas od času „na něco přijde“, ale mnohem častěji jen blije rádobysenzace, pomluvy, kydá špínu ( koneckonců .. seriozní media nemají zrovna ty největší okruhy čtenářů. posluchačů, diváků ,že ).

Jaký vývoj to asi tak bude mít?

  • žaloba J.V. na SPY ?
  • mrtvý brouk … ono to vyšumí?
  • SPY vyhrabalo kost na smetišti a ihned se seběhne smečka, která začne zuřivě hrabat > investigativní novináři ( či jak se to píše ) ?
reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 21:25 ® Prichy
Prichy

simpataku: uz nebudu reagovat…odpovidas si na co chces ty a neustale mi podsouvas, ze jsem kamos JV :-D cus

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 19:23 ® HaD reakce na …
HaD

Sander: hlavně že Ti to nevadí

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 19:07 ® Sander
Sander

ZN, HaD > ale on Martin sám ani neví, jak je ten článek napsán, a taktéž neví, jak je to tam s fotkami + popisy. (Viz jeho vyjádření na MRKu). Ten je v tom nevinně. Ale upřímně mi to nijak nevadí, nejsem nějaký výjimečný rybář a nemám touhu se nějak zviditelňovat (kromě místní rubriky Z lovu :o))))) Nehodlám Martina či někoho z redakce nějak popotahovat, to je nesmysl. Ke štěstí mi stačí to, že pokud se lidem fotka líbí, jsem rád že mají možnost se na ní podívat. Bez ohledu na autora.

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 18:49 ® bubu
bubu

Kubíku,Kubíku,ne­vypadá to s tebou věru dobře!!!!

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 18:13 ® ZN
ZN

Sander:
s těma fotkama se nedej. Jsou tvoje, tak jsou tvaje. A myslím, že MM to nezavinil. I když jsi dal svolení, na jméno u fotek máš při zveřejnění nárok.

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 18:10 ® regulus reakce na …
regulus

ZADAR – udělej pár fotek Jakuba na rybách, prosím..... -:)))))))

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 17:03 ® cormaxx
cormaxx

zadar: kolik lidí se tam kolem něj motá? myslim nějaký pomocníky atd…? dík:-)

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 16:56 ® HaD reakce na …
HaD

zadar: 20 prutů? pošli RS. smí se na 2

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 16:50 ® hajan reakce na …

zadar: Myslím, že už hodně lidem z toho zle je i teď.

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 16:43 ® HaD reakce na …
HaD

Sander, je to fajn, jen škoda že je jako autor fotek uveden M. Maťák a ne Petr Křížek. Kdybych někomu dal svolení s použitím mých fotek a uvedli by tam jako autora jeho a ne mě, asi bych jej poslal někam.

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 16:22 ® 

Tak Jakub mě dnes pěkně naštval, přesunul se se svým štábem na Záplavách na jiné místo, bohužel zrovna na to, kam jsem se v neděli chystal a kde jsem si krmil na kapry a myslel jsem, že si tam pobudu do středy. Kdyby tam byl jiný rybář tak by mě to nijak nevadilo a šel bych o místo vedle, když ale roztáhl svých 20 prutů tak nemám šanci. Začíná hodně lidí dost štvát a  myslím, že z toho jeho chytání bude hodně zle. Už aby tahnul do pr…e.

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 15:47 ® Sander
Sander

Takže asi tak. Vidím to jako fair play, žádné pochybnosti bych v tom nehledal.

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 15:47 ® hajan reakce na …

O.K. beru to z5. :-)

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 15:46 ® Sander
Sander

Pánové Květy jdu koupit za chvíli, každopádně před necelými dvěma měsíci mě Martin Maťák poprosil, zda bych mu nemohl poslat pár fotek mníků za účelem zveřejnění v časopisu Květy, a též zmínil něco o autorských právech. Souhlasil jsem, proč taky ne. Žádný honorář se nekonal, ale nevadí, nemám fotky v časopisu zrovna každý den, tak se na to rád mrknu.

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 15:43 ® hajan

Jestli je to pravda a Sander to nepovolil, tak je to podle mě hnus nejrubšího zrna. :-((

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 15:33 ® Robur
Robur

ještě další dvě fota jsou mně povědomá, ale nevím odkud

reagovat
Pátek 27. července 2007 v 15:26 ® HaD reakce na …
HaD

Robur: no asi by měl Sander říci, zda dal svolení k publikování a zda dostal honorář, nebo mu byly fotky ukradeny.

reagovat
Pátek 27. července 2007 ve 14:41 ® Robur
Robur

www.chytej.cz

reagovat