Chytej.cz

SPY : Článek Vágner podvádí necteno

23.7.2007 | ??? | 298.211 zobrazení | 2.540 odpovědí | upravit

nečetli jste někdo SPY z minulého čtvrtka článek „Vágner podvádí?“ …jen jsem něco zaslechl,ale nečetl…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 25. července 2007 ve 20:17 @ ???

par nazoru ze super.cz

white_hammer (seznam.cz) dnes 18:28

Ahoj, ja bydlim ve Spanelsku v Mequinenze, kam Jakub jezdi casto na ryby a kolikrat jsem byla svedkem, ze podvadel.. Napr.: Fotit se 2 hod. s jednou rybou, ktera nakonec zemre a menit si pri tom tricka, mi nepripada ani trochu sportovni a fer chovani… No jo no PENIZE SE VYDELAVAT MUSI…

rikitiki (seznam.cz) dnes 14:28

JJ, on se vpyraví na výpravu s 10 lidma – chytají na 20 průtů ale všechny ryby musí vytáhnout Jakoubek… nehledě na to, jak říkáš, že v česku porušuje téměř všechny rybářské zákony…

belek.studio (seznam.cz) dnes 14:31

Ahoj, jsem rád, že je tu konečně někdo, kdo to o něm ví … byl jsem loni ve Špenělsku ve stejném termínu co tam udělal ten údajnej rekord …a myslím si své, prasečina první třídy, měl by ho někdo naučit chytat, ono to políbení ryby na kameru docela na lidi působí, ale ten zbytek, jak se k nim chová, to raději nezveřejní, a tady co dělá za prasárny, o tom raději nemluvit

rikitiki (seznam.cz) dnes 14:37

Ahoj, přesně – oni jak lidi vydí to rádoby sportovní gesto… tak z toho celí na měkko a na Kubíčka nedají dopusiti. Je zajímavé, že jsme mluvil s kamarádem, který přesně jak říkáš ty chytal ve Španělsku ve stejnou dobu s Vágnerem a k jeho velké nelibosti si našli místo 50 metrů od něho… chytali tam 3 dni a pak odjeli a Kuba nic nechytil… a když přijel – tak se dočetl, že právě v dni chytil

belek.studio (seznam.cz) dnes 14:45

jen doufám, že ho tam zase nepotkám, pro jistotu jedu až koncem října, měl bych se ho zeptat, jestli by mi nenechal taky nějakýho sponzora :-) , vůbec by mi nevadil, takhle je to fakt docela drahá záležitost, ta cesta něco stojí, pak něco na háček. To se tak někdo má, a tady na našich vodách by měl respektovat náš řád, a ne ten svůj vlastní, tady u nás dostal pár facek a už se tu neukázal :-)

Je to pravda vážení – já (a to né že bych se chtěl chlubit – chraňbůh!) jsem profík a chytám už dlouhá léta… A pan Vágner mi nesahá ani po kolena ! A víte proč nikdy nešel na žádný rybářskýž závod – prý je to nesportovní – nějaký kulový, ví že by mu každej lepší rybář natrhl zadek… Je „slavný“ jen díky otci a podvodům !

exit.exit (seznam.cz) dnes 13:05

A ještě jednu věc.On má rybařský lístek šest nebo sedm let.A taky tomu nikdo nechtěl věřit.A pak veřejně přiznal že je to pravda.A každý kdo chodí k vodě pravidelně ví co to znamená.

exit.exit (seznam.cz) dnes 13:02

U vody jsem sním byl dvakrát.A nemít tým poradců,tak by si nenavázal ani háček.To není závist ale moje skušenost s ním.

pumelo (seznam.cz) dnes 12:58

mam 100% ověřeno že některé úlovky takto „chytil“

reagovat
Středa 25. července 2007 v 19:20 ® Lukas 5 reakce na …
Lukas 5

Jakub je frajer,všichni ho pomlouváte protože mu Závidíte!!!!

reagovat
Středa 25. července 2007 v 16:00 ® Vichrzhor
Vichrzhor

Btw. Jakub Vágner má dnes svátek, tak mu společně popřejmě vše nejlepší a hodně úlovků :-)) )

reagovat
foto/forum/2007/th-img2270.jpg
Středa 25. července 2007 ve 14:53 ® MOK

Je mi jedno jestli ty ryby chyta sam nebo na to ma hordu pohunku. Me na nem vadi 2 veci. Jednak se na verejnosti stavi do role velkeho ochrance ryb, vypravi jak vsechny ryby pousti a jak je k nim setrnej a zaroven s rybama pred kamerou dela psi kusy, takze to ty ryby neprezijou. Jednak o sobe vedome siri lzi – viz jeho Arapaima – v jeho podani svetovy rekord…

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 13:55 ® ywan

keď ešte nebol taka STAR tak som videl nejaku reláciu, ukazovali ako chytal s vábničkou a sumec mu chňapol po ruke.Takže niečo ten chalan dokáže. Teraz je to asi normálne, že keď sa niečo točí narýchlo za velké prachy tak občas si treba na háčik zavesiť aj niečo iné ako nástrahu :-D

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 13:20 ® hajan reakce na …

Hej, tak už ho nechte. Já ho taky nějak moc nežeru (hlavně kvůli jeho poředu „S J. na rybách“, kde se choval a vystupoval, jako bukvice). Přesto mu nezávidím jeho slávu a přeju mu hodně úspěchů na rybách i mimo ně. S tím podváděním nevím, buváru nevěřím. Ale kdo ví? Tak asi tak, jen můj názor. :-)

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 13:20 ® Vichrzhor reakce na …
Vichrzhor

pif: bylo mi jasný, že jsem to napsal tak, že se někdo musel ozvat :-) Jakožto běžný občan a divák mám možnost porovnat kvality herecké – tož ty jsem měl na mysli :-)

regulus: na Drápalíka bych si šahat nedovolil a na ostatní ať Ti šahá manželka :-)

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 13:11 ® Marfi69
Marfi69

www.super.cz

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 12:57 ® regulus
regulus

No to, že JV nemusím, jsem už napsal, ale toto téma je už i na mě moc. Plně souhlasím s Roborem, pište to co jste viděli a ne to co jste slyšeli a ještě k tomu s velkou ozvěnou. Nemyslím si, že je J.V. jedinej, kdo ve svých filmech tahá rybu za rybou, stačí se jen rozhlédnout po webu nebo si pustit téměř jakýkoliv zahraniční DVD s danou tématikou. Polemika na téma co chytil on a co ne, je k ničemu, pokud to skutečně nevíte.

Hajan – souhlas.

Vichrzhor – na Drápalíka mě nešahej. -:)))))

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 12:52 ® permoník reakce na …
permoník

Souhlas s Tominem

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 12:44 ® pif
pif

Vichrzhor:čove­če,v čem nedosahuje Rudolf Hrušinský ml.(vlastně střední) kvalit svého otce?šlo by to rozvést?..jestli máš na mysli herectví,ryba­ření,velikost nohy či vyhýbání se ledvinové kolice?

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 12:12 ® Robur
Robur

ono to máte těžký, pokud chtějí například odsumcovat nějakou vodu, jak se tudlevá psalo, tak je asi jasné, že to nebude dělat 1 prutem, Otázka je, zda na to má nějakou výjimku. Myslím, že asi mít bude.

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 12:09 ® Vichrzhor
Vichrzhor

Už ho chudáka nechme žít…musí mít škytavku, jak tu pořád o něm mluvíme :-) Ke srovnání Hrušínský-Vágner bych řekl jen to, že Hrušínský, ačkoli podle mě nedosahuje kvalit svého otce, má přece jen k rybařině takový lidštější přístup – a k tomu přístupu patří i nechytit (mimochodem, nalistujte si v Říhově knížce „1000+1 rada pro rybáře“ radu číslo 1001, je to tam moc pěkně pověděný…). Jakub holt bude tahat megaryby na Amazonce i v Horní Dolní – můžeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom polemizovat, ale to je to jediné, co s tím můžeme dělat…:-)

reagovat
Středa 25. července 2007 ve 12:05 ® hajan reakce na …

Drápalík forever!!! :-)

reagovat
Středa 25. července 2007 v 11:37 ® Shadowhunter reakce na …
Shadowhunter

no jo jenze o tom rybarina jen vysedavat nebo se brodit u vody a trebas jit domu bez jedineho zaberu…tenhle ten pohled na rybareni uz neukazou :-(( ukazujou jen jak tahaj same obrovske ryby a jednu za druhou a pak se divme ze nejaky pytlak kdyz to vidi tak hned maze k vode si taky neco zmasit ;-) Jinak na kazdem drbu je vzdy kousek pravdy takze i kdyz „jedna baba povidala“ tak to muze byt klidne pravda ;-) a ja bych se tomu ani nedivil ;-)

reagovat
Středa 25. července 2007 v 11:22 ® Rybar211
Rybar211

jenže, myslíte si, že kdyby v jeho pořadu jen seděl u vody a nic nechytal, tak by měl nějakou sledovanost? lidi mají rádi akci, když se něco děje; a né jen dlouhý vysedávání u vody bez záběru........

reagovat
Středa 25. července 2007 v 9:33 ® Robur
Robur

pánové, prosím vás, přestaňte používat slova „slyšel jsem o tom“ ale napište to, až to budete vidět. NIc víc, nic míň.

reagovat
Středa 25. července 2007 v 1:33 ® HaD reakce na …
HaD

cormaxx: no když myslíte…

reagovat
Středa 25. července 2007 v 1:07 ® Shadowhunter reakce na …
Shadowhunter

jo jo o tom jsem uz taky nejednou slysel ze J.V. je proste podvodnik…ze to napr. nejsou vubec jeho ulovky a pod. Navic ho primo nesnasim ;-) … kdyz slo v Tv to S jakubem na rybych tak jsem videl jen jeden dil a ne cely…proste hnus…to R. Hrusinsky to uz je lepsi ;-) Ten si aspon na nic nehraje…kdyz nataceli a rybu nechytli tak to proste priznali a ne jako J.V. ten prijde KDEKOLIV k vode a chyta rybu za rybou…no spis vytahuje ty ryby co chytli druzi a nebo mu je napichli na hacek a nechaji ho jenom tu rybu zdolat a J.V. je hrdina!!!!! To by umel kazdy blondaty debilek tohle to.

reagovat
Středa 25. července 2007 v 0:02 @ ??? reakce na …

Tomino dík…nechtěl jsem nikoho anonymně napadat anebo urážet,ale na rybách by měla být pohoda,ne…?Hru­šínský byl sice trochu moula,ale milej a na nic si nehrál…

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 23:09 ® cormaxx
cormaxx

Had:asi tim Přichy myslel že tahle diskuze je o howně;-)

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 23:08 ® Tomino reakce na …

Prichy to chce asi přesunout na téma: diskuze o HOWNĚ.

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 23:04 ® HaD reakce na …
HaD

Prichy: asi Ti nerozumím

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 22:58 ® Prichy reakce na …
Prichy

aha, tak uz vim k cemu je ten SPY dobrej, na to by jeden neprisel..... prosim adminy, aby presunuli toto tema do tematu regula…myslim, ze tam vice nez patri

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 22:48 ® Tomino reakce na …

Vichrzhor: Jo to musí být borec:-) Líbil se mi pořad s Tomim, tam kolikrát výprava za rybami skončila fiaskem. Normalní rybář se jen pousmál, protože věděl o čem to je:-) S blonďákem na rybách ne, tam vždycky šlo vše jak po másle. Holt kdo chce být nejlepším rybářem na světě, tak ten v tom musí umět chodit :-)

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 22:37 ® Prichy
Prichy

„reknu ti, co chci aby sis myslel, a ty si to mysli“

Prichy 24.7.2007

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 20:58 ® Vichrzhor
Vichrzhor

To muší bét borec :-) Koukal jsem na pár dílů pořadu „S Jakubem na rybách“ a taky mi přišlo, že kam Vágner přijde, tam dostane rybu :-) Ale třeba je tak dobrej a my ostatní to neumíme – holt komu čest, tomu čest! :-)

reagovat
foto/forum/2007/th-img2268.jpg
Úterý 24. července 2007 v 18:47 ® Tomino

Koukám, že hodně lidí Vágnera žere. Ze všech stran slyším jaký je ten blonďák borec. Ryby které nachytal a nenachytal mu nezávidím, ale jako rybáře ho vubec nemusím. K tomu článku: jak se říká – na každým šprochu, pravdy trochu.

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 14:32 ® HaD
HaD

gadasnik: anonymnost či otevřenost pisatele nutně nemusí automaticky znamenat pravdu či lež. A lež má krátké nohy. A pokud je nepravda to, co píše SPY, protože je to bulvár, tak BLESK jako bulvár se mohl mýliti také. Jenže v Blesku na tohle téma bylo příspěvků podstatně více ;-)

reagovat
Úterý 24. července 2007 ve 13:32 ® ART
ART

Tak jak koukam SPY je bulvar jako Blesk nic o tom nevi a kecaj picovi..

reagovat