Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 24. března 2019 ve 21:01 ® kakadu reakce na …
kakadu

IV.TO.ŠIRDA> Máš recht Tondo. Já byl i dneska a oproti včerejšku bylo hodně chladno ale na aktivitě se to neprojevilo. At se ti daří.

reagovat
Neděle 24. března 2019 v 15:09 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

kakadu berou ale mně je zima a chci žít at se Ti daří ahojky

reagovat
Sobota 23. března 2019 v 19:12 ® kakadu
kakadu

Kdepak studeny Tondo.Dnes 3× ryba domaci a 2× Jalon Jako prase.Upraveny vyzuty Marcel bodoval.

reagovat
Pátek 22. března 2019 v 1:06 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

hraji nic moc je to studený noty mám ale ale zima AHOJKY

reagovat
Čtvrtek 21. března 2019 ve 22:13 ® hraji
hraji

Hezký večer chlapi, už vám u vás na severu berou ryby?

reagovat
Čtvrtek 7. března 2019 v 15:28 ® mof243 reakce na …
mof243

IV.TO.ŠIRDA> Díky za radu,určitě to tam zkusím.

reagovat
Čtvrtek 7. března 2019 v 6:23 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

mof243> Skus to nad splavem u toho stromu pod splavem má natažené šnury ten ukrajineca nikdo na něho nemá tak bacha je to zmrd čau

reagovat
Středa 6. března 2019 ve 22:25 ® mof243 reakce na …
mof243

IV.TO.ŠIRDA> Já sem od Lipníka,ale občas zajedu ke Kožušanům na Moravu pod splav.Zatím sem tam zkoušel jenom vláčku,ale letos bych tam chtěl zkusit plavačku.

reagovat
Středa 6. března 2019 ve 21:30 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

mof243> pocházím z Nemilan

reagovat
Středa 6. března 2019 ve 21:27 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

mof243> jen tiše závidím

reagovat
Středa 6. března 2019 v 18:40 ® mof243 reakce na …
mof243

IV.TO.ŠIRDA>Dneska jsem zkoušel Bečvu a pár ostrých se spletlo,ale samé mimina do 25 cm.

reagovat
Středa 6. března 2019 v 15:28 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

mof243> ostré nic

reagovat
Úterý 5. března 2019 v 15:45 ® mof243 reakce na …
mof243

hraji> Včera jsem byl v Přerově na rybníku a bylo to super.Na jemnou plavačku cca 15 cejnů,nějaká plotička a 2 malí kapříci.Po zimní pauze to byl balzám na nervy.:-) :-) :-)

reagovat
Pondělí 4. března 2019 ve 21:26 ® hraji
hraji

U nás na jihu se už ryby úplně probudily, v neděli jsme si byli zachytat cejny, plotice a křížence na rybníku na jihu Brna, ryby braly velmi dobře, reagovaly i na krmení. Prostě paráda. Co u vás na severu? Už jste bez ledu?

reagovat
Pondělí 25. února 2019 ve 21:13 ® hraji reakce na …
hraji

Chorchus> dokáži si to představit, pravda je, že i letos těch lidí shánějících věci na kapry asi byla mnohonásobná přesila. Poměrně hodně bylo i přívlačářských věcí a stánků, ale muška je prostě poněkud výjimečná.

reagovat
Pondělí 25. února 2019 v 17:07 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

hraji> byli jsme s FF jednou na Forfishing pře dvěma léty a vyhodnotili jsme to tak, že jsme byli velkou atrakcí pro všechny kapraře. Všichni chtěli házet s bambusákama, vázat muchy v prapodivném zařízení :-) no a pro nás to bylo pouze krásné setkání s kamarády u štamprdle slivovičky.

reagovat
Pátek 22. února 2019 v 11:51 ® Marcel reakce na …

hraji> jj, do Hends jezdím, majitel je super chlap a vynikající rybář, párkrát jsem s ním byl i na rybách…

reagovat
Čtvrtek 21. února 2019 v 19:10 ® hraji reakce na …
hraji

Marcel> já to neprocházel moc pozorně, ale vy máte výrobce a prodejce par excelence přímo na Valašsku. V Brně jsou v podstatě dvě prodejny, které mají opravdu hodně široký sortiment muškařiny.

reagovat
Čtvrtek 21. února 2019 ve 12:55 ® Marcel reakce na …

hraji> jasan, chápu… Ono muškaření je u nás okrajová disciplína, takže se dá pochopit, že se tam nikdo z výrobců/prodejců moc netlačí.

reagovat
Pondělí 18. února 2019 ve 20:55 ® hraji reakce na …
hraji

Marcel> omlouvám se za pozdní odpověď, ano, TommyFly jsem tam viděl, jinak se musím přiznat, že jsem víc koukal po svých kamarádech a známých, nejel jsem tam nakupovat ani nic shánět.

reagovat
Pondělí 18. února 2019 ve 13:10 ® Marcel reakce na …

kakadu>já si říkal, když jsme jel na kole okolo Plesenky, že tam určitě chcípnul nějaký smradlavý pták… a byls s tím v Praze na výstavě? To by záviděli i nahnilí krabi a olihně, co? :-))

reagovat
Neděle 17. února 2019 ve 20:59 ® kakadu reakce na …
kakadu

Vocko123> Problémy jsou všude. Tady si moc nevybereš. A bude hůř.Predátoři,lon­ská sucha a neustálé úpravy toků dávají pstruhovkám hodně zabrad.

reagovat
Neděle 17. února 2019 ve 20:53 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Kua sem ti zapomněl zavolat. Jeden stánek s muchama byl po dvou denním odlovu, když jsem sundal kalhotaky. Tvoje novinka na rok 2019 neprané Marcelovy fusakle tomu nemuže konkurovat.:-D :-D :-D

reagovat
Neděle 17. února 2019 ve 20:40 ® Vocko123

Celkem mám strach se zeptat když tu čtu výplody některých individuí, ale zajímalo na jaké řeky chodíte muškařit na ostravsku? Nezajímá mě místo, spíš řeka kde vím že něco žije, narozdíl od Havířovské Lučiny… Děkuji

reagovat
Neděle 17. února 2019 v 18:56 ® Marcel reakce na …

hraji> A nějaké čistě muškařské stánky?

reagovat
Neděle 17. února 2019 v 9:43 ® hraji
hraji

Včera mě povinnosti zavály do Prahy na For Fishing a je vidět, že ta výstava táhne. Potkal jsem tam řadu kolegů z celé republiky a samozřejmě i pár z vašeho rázovitého regionu. Republika je prostě malá. Výstava sama je velká akce, lidí tisíce, stánků stovky, bylo se na co dívat.

reagovat
Neděle 3. února 2019 ve 22:23 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Si zešílel? Já chci lovit a né ryby otrávit tvými fusaklemi.

reagovat
Neděle 27. ledna 2019 v 11:25 ® hraji
hraji

V pátek jsme se sešli na dalším muškařském vázacím večeru. Opět, již po několikáté přišla řeč na skutečně skvěle promyšlené a vyrobené vazačské vybavení od FF Techmont. Pravda ale je, že nováčci by potřebovali od Techmontu nejspíš celé ruce. Ale zvládli jsme první kroky a ono se to nějak vyvine. Hlavní je, že se chlapi sešli a poradili si.

reagovat
Sobota 26. ledna 2019 v 9:00 @ Kámoš. 007

Zdar nevíte kde by se dalo zajít na dírky Frýdek a okolí? Našel jsem akorát Polouvsí a ještě u Havířova, jestli není něco blíže, díky moc.

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2019 ve 20:48 @ hrajicekculicek

hraji> Konečně si zadupeš? Dírka a mušky na ní, to už bude jako ryba!

reagovat