Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 24. ledna 2019 ve 20:41 ® hraji
hraji

Na mušky je ještě chvilku čas. Teď je třeba využít mrazu a ledu a vyrazit na dírky.

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2019 v 9:40 ® Marcel reakce na …

kakadu> klidně se stav, svěráček je permanentně připraven. Vyvíjím dipovaný dubing „nepraná fusakle“ pro obzvlášť vybíravé ryby, tak to můžeš otestovat :-)

reagovat
Středa 23. ledna 2019 ve 12:34 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Nesejckuj a makej. Potřebuji navazat plovouci pakomary a blesivce na 8 háček po 2 kusy jako doplnek ke kouli vychcany kapr. Vyzuty Marcel loni zkamal.

reagovat
Neděle 20. ledna 2019 v 11:19 ® hraji reakce na …
hraji

džigit> když musíš, tak prostě musíš. Já chodím každé ráno sypat ptáčkům do krmítka v parku. Jeden by nevěřil, jak takové krmítko štve lidi, pár už jich rozbili, tak už sypu jen do jednoho

reagovat
Neděle 20. ledna 2019 v 10:50 ® Marcel reakce na …

kakadu> Valet koule, to by ti slo :-) a ja s mouchou budu letos drancovat Odru, teckovane plotice nechávám v klidu :-))

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 18:02 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Vole!!! Ja si přes zimu valím tak maximalně koule páč je třeba nabrat síly na březnový odlov plotic s neštovicama at mate vy chrobaci co nahanět stěmi umělymi chujovinami.

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 17:33 ® džigit

chlapci,musím,bo by mě haf zežral. Takže pokud to jde,musím ;-)

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 17:33 ® Marcel reakce na …

kakadu> Kolik mas navazanych musek? :-)

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 17:09 ® hraji reakce na …
hraji

kakadu> musíme vydržet. Děti z kroužku chtějí moc vyzkoušet lov pod ledem na dírkách, tak snad zamrzne a já je vezmu příští týden na soukromou vodu, aby si to vyzkoušely.

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 17:08 ® hraji reakce na …
hraji

džigit> a rukavice, rukavice jsi měl? Jezdit na kole v takové zimě, respekt, jsi tvrďák, já na kole nerad ani když je dvacet+

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 10:25 ® kakadu reakce na …
kakadu

džigit> Čerte ty VOLE!!!Na kole???Ruky jak ruky, ale vajca musely dostat zabrad:-O :-O :-O

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 10:16 ® džigit reakce na …

hraji> 7,5°při průjezdu okolo Odry 8,5° Docela propad,ráno sem myslel,že mi na kole upadnu ruky :-))

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 10:15 ® kakadu
kakadu

U nás –6, bez sněhu a slunečno.Nuda jak cyp bo už mam vše připravené.Mrznout má až do začátku února a do te kosy se mi moc na ryby nechce.

reagovat
Sobota 19. ledna 2019 v 8:57 ® hraji
hraji

Hezké dobré ráno přeji. U nás na jihu je dnes –7 a sníh tu nemáme. Jak jste na tom vy? Asi ještě větší zima, než u nás. Takže přijde zimní přestávka. Je třeba se věnovati přípravě na další sezónu. Hezký den.

reagovat
Středa 9. ledna 2019 v 9:46 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

hrajicekculicek>ne­bo jak ted si říkáš nemám co číst kopej kopej kopej v blázinci je plno mužu Tí zajístit flek bez uplatku samostatný pokoj i kazajku přejmenuj se jako blba už Tě všeci znají ahojky Širda piš piš piš

reagovat
Sobota 5. ledna 2019 v 19:01 ® hraji
hraji

Dnes jsem zahájil sezónu 2019. Využil jsem hezkého počasí a vyrazil s rohlíkem k vodě, na hodinku a půl. Spolupracovali hlavně tloušti nejrůznějších velikostí od miminek až po jedlé kousky. Jak se začalo smrákat, ukázaly se i ostroretky. Byla to paráda.

reagovat
foto/forum/2019/th-img129619.jpg
Pátek 4. ledna 2019 v 18:30 ® hraji
hraji

Povolenka na rok 2019 je vyřízená, tož chlapi, ať se vám v tom novém roce daří doma, v práci i na rybách.

reagovat
Sobota 29. prosince 2018 ve 13:54 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Pro lakomce

reagovat
foto/forum/2018/th-img129596.jpgfoto/forum/2018/th-img129597.jpgfoto/forum/2018/th-img129598.jpgfoto/forum/2018/th-img129599.jpg
Sobota 29. prosince 2018 ve 13:33 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

lubo OV> proto že jsi dobrý kamarád tak Ti naposled řeknu že to zde ovládli lakomci a straní se kolektivu tak přátelé ahojky a hodně velkých ryb v příštím roce Širda

reagovat
Pátek 28. prosince 2018 ve 13:50 ® lubo OV
lubo OV

Mě na tom srazu zaujala jedna věc. Nikde nikdo, žádný rybář široko daleko a pak kolem jakoby nááahodou projde jeden a usadí se opodál. A zrovna v ten den, v tom čase a na tom úseku, kde jsme byli my. Že by to byl nějaký ten prudič odtud, co si nás přišel prohlédnout ? :-D :-D :-D

reagovat
Pátek 28. prosince 2018 ve 12:50 ® daja reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> Diky za nabidku Toniku. Jsem nachcipany, tak ted v nejblizsi dobe ne. A co tak po novem roce, ze bychom prijeli k tobe domu, jestli mas v jezirku pstruhy? Popr se muze pridat i Lubo, Hora, kakadu, …

reagovat
Čtvrtek 27. prosince 2018 v 16:28 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

daja> vem kluky a udělej procházku ke mně na rybník jsou tam štiky a candáti hodně tak je vem na pánev a hlídač at mi zavolá čau ŠIRDA

reagovat
Čtvrtek 27. prosince 2018 v 1:29 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Valda> nikdy nešlo o pohár ale o pokec o úlovcích za sezonu pohár dal starosta obvodu a já ho dal tomu kdo chytl největší rybu TO VŠE NIKDY O NIC NEŠLO JEN O KAMOŠE ALE ...... JE MOCNÁ

reagovat
Středa 26. prosince 2018 ve 22:34 ® Valda reakce na …
Valda

IV.TO.ŠIRDA> vždyť tu nešlo ani o pohár teda za mě jsem byl rád že jsem dneska se potkal se starými kamarády-rybáři a bylo fajn i bez poháru že Jeníku .A jestli někdo nadává a závidí tak je to jen .....

reagovat
Středa 26. prosince 2018 ve 20:43 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Hora> deset let jsem organizoval poslední lov v roce a vždy zajistil pohár a když jsem byl napaden tím závislivcem tak se mě nikdo z ostravských kamarádů nezastal jen Hraji z Brna a za to mu děkuji.Pokud udělám minisrazík na jaře tak jen na svém rybníku,Širda sv.Petru zdar

reagovat
Středa 26. prosince 2018 v 17:37 ® Hora reakce na …
Hora

IV.TO.ŠIRDA> oheň jsi neudělal, bo jsi nemocný, tak jsme zaskočili za Tebe, chyběla Ivka, na Tebe není spoleh.

reagovat
Středa 26. prosince 2018 v 9:48 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé srazíku se nezúčastním,jsem nemocen

reagovat
Středa 26. prosince 2018 v 8:06 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Na Štěpána není pána přijď se rozloučit s vodou a kamarády, oheň udělám v 1O hodin,Širda

reagovat
Sobota 22. prosince 2018 v 16:38 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Kamarádi krásné svátky a pod stromkem hodně dárku ale ne trenky a košile ale udice a háčky přeje Širda

reagovat
Sobota 22. prosince 2018 v 16:38 ® kakadu
kakadu

Krásné vánoce všem bando. Uvidíme se na štěpána. Beru fazolák a koule.pivo pivo pivo

reagovat