Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 766.356 zobrazení | 15.205 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Nastrahy.cz - Daiwa akce

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   507 506 505 ...
Neděle 22. dubna v 19:27 ® Hora reakce na …
Hora

lubo OV> to jo, furt je chtěla jenom krmit,ale jak potáhlo, tak měla ruku na prutu. Z pěti záběrů jeden proměnila, ale to se spraví. :-) :-)

reagovat
Neděle 22. dubna v 18:59 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> No jo, šikovná děvčica. To Věřím, že jsi si užil dědečkovství.

reagovat
Neděle 22. dubna v 18:10 ® Marcel reakce na …

lubo OV> To je jen jeden vzorek, takovým vadí v létě teplo, v zimě zima, dvě je málo a tři je moc…

Kakadu: prave jsem chtěl dneska s muškou zkusit soutok Opy a Odry, ale podle průtoku zase dupe s vodou na Podhradi, tak jsem jel na kolo :-)

reagovat
Neděle 22. dubna v 17:43 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Čus starosto.Krvavá nekrvavá ono je to někdy jedno.Jsou dny ,kdy nepomůže ani modré z nebe.Dneska jsem si šel užít šupinový orgasmus a hovno hovno zlatá rybko.Nežrali ani patentku. Kokoti zase vypouštěli nahoře z přehrad vodu,ryba ve tření a jak mile dorazila studená voda tak bylo po rybačce i rybí dupačce.

lubo OV: To už tak bejvá. Zřejmě kvalitní materiál.

reagovat
Neděle 22. dubna v 17:42 ® Hora reakce na …
Hora

lubo OV> no jo, to jsou mladí kapraři, volové na entou. Za chvíli budou chtít, aby je mamina chodila uspat a hlídat na ryby!:-D Nebudu se kvůli takovým mladým troubům vzrušovat. Dnes jsem tedy vyzkoušel malý rybníček s vnučkou. Pár ryb se chytlo, největší cca 50cm kapřík kterého si vnučka podebrala a pohladila. Byla moc nadšená a když vytáhla 25 cm perlína, tak byla v dětském nebi. Příště ji beru ku vodě zase. :-) :-) :-D

reagovat
foto/forum/2018/th-img128634.jpg
Neděle 22. dubna ve 13:29 ® lubo OV
lubo OV

Včera jsem zjistil, že nekteří rybáří nevědí, co chtějí a kritika čehokoliv v ČRS je u nás národní hobby. V pátek jsem byl okouknout jeden revír, kde jsem chtěl jít v sobotu na ryby. Dal jsem se do řeči s nějakým mládencem, co tam bivakoval. Podivoval se nad tím, že je tam už druhý den a ještě neměl kontrolu RS. V sobotu jsem po rybolovu za ním znovu zaskočil zjistit, jak se mu dařilo a opět jsem si vyslechl kritiku na RS. Ovšem tentokrát bylo podle něj špatně, že RS přišla a to o půl jedné v noci. Mládenec prý se lekl, že se jedná o nějaké bezdomovce a prý už sahal po noži a lezl z bivaku ven. Chlapíci od RS mu sdělili, že jsou RS, prokázali se odznakem a sdělili mu, že je vše OK, že kontrolují dodržování denní doby lovu. Mládenci se ovšem nelíbilo, že RS přišla potichu. Tak jsem se ho zeptal, jak by si to představoval. Jestli RS měla po příchodu k vodě třeba zařvat na celý rybník, že jsou tady. Prý ne, ale zavolat třeba před příchodem k němu, že mohli, že by se nemusel potom bát. Argument, že jednali ohleduplně a nechtěli dělat rozruch a že ho třeba nechtěli budit a jen kouknout na pruty a odejít, mládenec zamítnul. Argument, že kdyby z dálky volali a on ještě měl nahozeno, mohl to stihnout vytáhnout, taky neprošel. Tak mi nezbylo, než mu sdělit, že pokud se bojí (což osobně chápu), nemá v noci být venku. Zamítnuto. Prostě, ať se stane cokoliv, všechno špatně

reagovat
Neděle 22. dubna v 5:22 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a hr na ně, rybky volají. Dnes bude hezky, tak jedééééém. :-93; :-93;

reagovat
Sobota 21. dubna ve 20:40 ® Marcel reakce na …

kakadu> Monitoruju, zrovna řeším, jestli má vliv nám funkci IBD spenta tip v klasické krvavé barvě. Bohužel mi chybí materiál, jakože ryby 50+ v počtu alespoň 20ks a navíc ochotných sbírat… ale přišel jsem na to, že je jedno jestli si dám večer dva nebo čtyři panáky slivky, protože ráno na stojáku žerou kuku, červy i hnojáky furt stejně :-)

reagovat
Sobota 21. dubna ve 20:32 ® Hora reakce na …
Hora

lubo OV> pěkné rybky Péťo, já byl dnes zahájit na malé vodě vesnického rybníčku a celkem se dařilo. Já si na rybu sáhl a kolega jich měl více. Zítra se mrknu na další malinkou vodičku v jedné ostravské čtvrti, tentokrát vemu ku vodě vnučku, uvidíme jak ji to půjde.:-)

reagovat
foto/forum/2018/th-img128628.jpgfoto/forum/2018/th-img128629.jpgfoto/forum/2018/th-img128630.jpgfoto/forum/2018/th-img128632.jpg
Sobota 21. dubna v 16:38 ® lubo OV
lubo OV

Kapříkům se dnes nechtělo, ale línkům chutnalu fest. Celkem pět kousků.

reagovat
foto/forum/2018/th-img128624.jpgfoto/forum/2018/th-img128625.jpgfoto/forum/2018/th-img128626.jpgfoto/forum/2018/th-img128627.jpg
Sobota 21. dubna v 7:10 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> Jsem vzhůru a na startu. Pípákům na feederu zdar :-)) :-D

reagovat
foto/forum/2018/th-img128623.jpg
Sobota 21. dubna v 5:31 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a hurá ku vodě. Trochu fouká, ale rybářům a rybám to nevadí. :-) :-)

reagovat
Pátek 20. dubna v 17:43 ® Hora reakce na …
Hora

daja> aspoň někdo, já se dostanu až v neděli ráno. Doufám taky v nějaký úspěch. :-)

reagovat
Pátek 20. dubna ve 12:51 ® daja reakce na …

Hora> Nic sa neboj. Hned jak vypadnu z roboty tak povalim ku vode. Doufam, ze praseckini budou pri chuti!

reagovat
Pátek 20. dubna v 5:36 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat, už je zase pátek a víkend před námi. Bude prej horký skoro jako v létě, namazat se a ku vodě. :-93; :-93;

reagovat
Čtvrtek 19. dubna ve 23:14 ® džigit reakce na …
džigit

Hora> po neděli dám echo :-)

reagovat
Čtvrtek 19. dubna ve 21:31 ® Hora
Hora

džigit – klobásky super, zrovna jsme je sežrali s maminou, sice nějaci joudové kecaj, že po 20 hod se nemá jest, ale na ně prdíme, kdy děláš další, hlásím se. :-) :-) kujwa, člověk chvíli sedí s kolegy na pivu a tady je pokec jak za starých časů, jen tak dále a nezaspat. =-| :-D

reagovat
Čtvrtek 19. dubna v 15:46 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Stroft> Tam jsem byl minulý víkend. Nic moc :-D

reagovat
Čtvrtek 19. dubna v 15:44 ® lubo OV
lubo OV

Stejně bych šel na “svoje”. Vám není radno věřit, bando. Chtěl jsem to tady jenom oživit :-P :-D

reagovat
Čtvrtek 19. dubna ve 12:26 ® daja reakce na …

lubo OV> Mas se zeptat opacne, kde to nebere. To by jsi mel odpovedi az az. Po eliminaci hovnochytnych mist ti zustane podstatne mensi vyber k rozhodovani :-)

reagovat
Čtvrtek 19. dubna ve 12:24 ® daja reakce na …

Stroft> Peto, dejte jim pekne za usi a hlavne at se vam nelepi SMOLA na paty :-)

reagovat
foto/forum/2018/th-img128616.jpg
Čtvrtek 19. dubna v 11:33 ® Stroft reakce na …
Stroft

lubo OV> 63.5209944N, 7.9555781E tady to prý jde, uvidíme v neděli tam smočím:-)

reagovat
Čtvrtek 19. dubna v 11:32 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Tuuuuudle. To by si musel začít vyrábět talíře s drutem:-P

daja:Neser nebo zmobilizuji Marcela s Mackem a bude se tu probírat atomova relativita9-)

reagovat
Čtvrtek 19. dubna v 9:37 ® lubo OV
lubo OV

Kluci, zítra chci vyrazit na kapřoně. Propalte mi do sz svoje místa ať si můzu taky letos chytit svého prvního kapříka. Výherce obdrží method krmítka mé vlastní výroby dle výběru ;-)

reagovat
Čtvrtek 19. dubna v 7:06 ® Hora reakce na …
Hora

džigit> ještě nebyly vyzkoušeny, muselo se začít sýrem a zlikvidovat jiné, dnes jsou na večeři, podám potom raport. :-)

reagovat
Čtvrtek 19. dubna v 6:10 ® džigit reakce na …
džigit

Hora> servis :-) Jak klobásky,neštipala mamku papula? ;-)

reagovat
Čtvrtek 19. dubna v 5:42 ® Hora reakce na …
Hora

džigit> No konečně aspoň někdo žije, daja – to jsi zapomněl chytat ryby? ;-) a ostatní odešli do rybářského nebe, aspoň tam si zachytají, jinak dobré ránko chachaři, už je bílý den, vstávat a do rachoty – kakadu, hlavně pro Tebe to platí, ještě by jsi nám přibral a nemohl chodit ku vodě. :-D :-))

reagovat
Středa 18. dubna ve 23:04 ® daja

Kurva chlapi, tu je to jak na urologii. Chyta tu nekdo jeste ryby?? Ja dnes vyrazil nadseny, ze to bude jezdit na hod a ono prdlajs. Jdu k vode, koukam jak se u kraje pod hladinou vyhriva prasoryba, rikam si, to pujde. Prijdu k vode a on to plesnivy kapr. No nic, vylovil jsem ho podberakem a dostal po kebuli at se netrapi. Plisen, zakalene oci, ten uz to mel spocitane. Okolni rybari byli bez potahu, toz jsem vybalil vercajk, ze jim ukazu. Chyba lavky, vubec nic! kuku, rohlik, rohlikove boilies bez jedineho drbance. Zoufaly vic a vic, jsem si rekl, kdyz ty svine nejsou dole, budou nahore! I nastavil jsem ponor na 20cm, dal pareny rohlik a nahodil. A uz tam byl, hajzl jeden nasadacky. Neni nahoda, ze na sestave byl Horuv splavek, cimz ti Jeniku jen vzkazuji, ze i nadale budu pokracovat v testovani tvych vyrobku :-)

reagovat
foto/forum/2018/th-img128615.jpg
Středa 18. dubna ve 21:54 ® džigit reakce na …
džigit

Hora> S Leošem sem dneska mluvil,Chorchino reaguje velice kuse.Navic včil začala pstruhovka ;-)

reagovat
Středa 18. dubna ve 21:26 ® Hora
Hora

Enem taky dotaz, žije ještě chorchus a LeoC ? Neni o nich ani vidu, ani slechu,to jich cigani pobili, či co? Nebo se utopili při zahajení na muchu ? :-93; :-93;

reagovat
novější starší
Stránky:   507 506 505 ...