Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 754.303 zobrazení | 14.830 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Nastrahy.cz - Daiwa akce

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   495 494 493 ...
Úterý 6. února v 11:14 ® kakadu reakce na …
kakadu

Zajdi do Hornbachu.Kup pořádnou lopatu a mas vystaráno.

Kurnik mam doma 1,6 m dlouhe a hrube uhlikove díly z dělicek. To bude pasovatko na plavackare jak vyšite a ještě k tomu originální. Klidne ti dva kusy podaruji at mas do foroty.

reagovat
Pondělí 5. února ve 21:40 ® relis reakce na …

Zavolám zitra a nevíš kdo by mi toto vystruhal. Pro pasování děcek–„dřevěnou plácačku“ – ferulí

reagovat
Čtvrtek 1. února v 16:32 ® kakadu
kakadu

Relis: Dělal jsem doma pořádek a mám něco pro caparty do kroužku, tak brnkni až budeš mít čas.

reagovat
Neděle 7. ledna v 10:53 @ nekomunista

jsem kokot, zaspal jsem ale hned jak jsem dorazil,napadl jsem Hrajiho To víte, noc v gay baru… a hned tolik zájmu o mou…šak víte. Mezi „kluky“ se mi bude dařit,rád s nima budu pařiť

reagovat
Sobota 6. ledna ve 21:58 @ nekomunista

a když neusnu,stále mě to nutí srát se do slušných lidí

reagovat
Sobota 6. ledna ve 21:57 @ nekomunista

bohužel,když si nevyhoním,neusnu…

reagovat
Sobota 6. ledna v 19:13 @ nekomunista

Sebeukájení mně už nebaví

reagovat
Sobota 6. ledna v 19:12 @ nekomunista

chci se setkat se starší ženou, která žije ve mém okolí,nutné!!! nemá někdo link? Onan

reagovat
Úterý 2. ledna ve 23:13 @ nekomunista reakce na …

Ještě jednou všem krásný rok 2018, plný štěstí a rybářských úspěchů…

reagovat
Úterý 2. ledna v 11:59 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

hraji> díky za přání, taky přejeme hodně zdraví v roce 2018 a krásných chvil u vody

reagovat
Pondělí 1. ledna v 16:40 @ nekomunista

Vzhledem k tomu, že jsem srab a blázen, musím psáti tajně. Závidím všem tady z fóra, že se máte fajně!

Pěkný rok 2018 všem diskutujícím zde :-) .

reagovat
Neděle 31. prosince 2017 ve 14:44 ® džigit reakce na …
džigit

hraji> Ostrava zdraví Brno ;-) Taky vinšuju v tom Novém roce jen to dobré :-)

reagovat
Neděle 31. prosince 2017 v 10:55 ® hraji
hraji

Do nového roku 2018 přeji všem kolegům z Ostravy, ale i severní Moravy a Slezska hodně zdraví, pohody, spokojenosti a krásných chvil u vody. hraji

reagovat
Pondělí 25. prosince 2017 ve 23:52 @ nekomunista reakce na …

jsem slizký snopel,ale nemůžu si pomoct. Je to silnější než já a sebeukájení

reagovat
Pondělí 25. prosince 2017 ve 22:51 @ nekomunista reakce na …

jsem jen onan,kereho měl tata střiknut u plota.Bohužel jsem tady v podobě závistivého trola

reagovat
Pondělí 25. prosince 2017 ve 21:30 @ nekomunista reakce na …

závidím všm,co se tu kamarádí. Já na to nemám,umím jen šmírovat,závidět a urážet

reagovat
Pondělí 25. prosince 2017 ve 14:41 @ nekomunista reakce na …

Jmenuji hňup z Ostravy. Zítra budu šmírovat u vody

reagovat
Pondělí 25. prosince 2017 v 11:58 ® kakadu
kakadu

Nazdar Volové!!! Krásné prožití svátků. Náááádražíííííí!!!!

reagovat
Neděle 24. prosince 2017 v 8:45 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

IV.TO.ŠIRDA> Budu tam

reagovat
Neděle 24. prosince 2017 v 6:42 ® vezirek reakce na …

Tak se odtajni, dostaneš na budku a bude ti dobře.

reagovat
Sobota 23. prosince 2017 ve 20:55 @ nekomunista reakce na …

vzhledem k tomu,že jsem srab, musím psáti tajně,závidím všem tady z fóra,že se máte fajně!

reagovat
Sobota 23. prosince 2017 ve 13:09 ® mkratas

Zítra u nás na revíru je štědrovánoční punčo lov,zahjujeme v 11,oo hod a končíme ve 14,00 hod.Jinak by byl kapro lov ale je zamrznuto ta k bude punč.

reagovat
Sobota 23. prosince 2017 ve 13:06 ® mkratas

Úřední hodiny MS ČRS Poruba 1 na http://skupina.msporuba1.cz/…pro-rok-2018

reagovat
Středa 20. prosince 2017 ve 12:00 ® relis

Dorazím určítě

reagovat
Úterý 19. prosince 2017 v 16:51 ® mkratas reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> Toníku netruchli – je třeba se nechat překvapit a nebýt pesimistický,jsem rád že spolu pozávodíme a pokecáme.Tož zdar a už se těším na Štěpána.

reagovat
Neděle 17. prosince 2017 v 18:49 ® Hora
Hora

Nepřijdu, budu mít doma rodinu.

reagovat
Neděle 17. prosince 2017 v 18:00 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

chlapi,jsem rád,že tam nebudu sám jak hydrant…večer před lovem zzajedu nakrmit… věřím,že si perfektně pobavíme o letošních nachytaných gigantech :-)) protože můj letošní rok kvůli nemoci nebyl v rybařině moc úspěšný,tak si rád vyslechnu vaše názory a taky věřím,že naše každoroční partyje ostravských chytejáků i letos dorazí,doufám že můžu i za vás pozvat závistivé pisálky,kteří neumí nic jiného než pomlouvat.Těším se na vás,Širda

reagovat
Neděle 17. prosince 2017 ve 14:13 ® kakadu
kakadu

Dojdeme s malou upéct špekáček

reagovat
Neděle 17. prosince 2017 ve 13:56 ® daja

IV.TO.ŠIRDA> Ahoj Toniku, potvrzuji, ze na Stepana dorazim k soutoku.

reagovat
Neděle 17. prosince 2017 v 7:57 ® hraji
hraji

nekomunista> ty jsi především srab, který se schovává za anonymitu, tož tak. Hurá!

reagovat
novější starší
Stránky:   495 494 493 ...