Chytej.cz
Zavrtávací hlavy REDBASS

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 794.394 zobrazení | 15.731 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   525 524 523 ...
Neděle 12. srpna ve 21:41 ® Mysak1 reakce na …

džigit> sem myslel ,že jste tam všichni takovy spravni synci a fčil vidim že aj baby tam mate.

reagovat
Neděle 12. srpna ve 21:16 ® džigit reakce na …

lubo OV> aby ses neopupinkoval :-))

reagovat
Neděle 12. srpna v 15:34 ® LeoC reakce na …
LeoC

O.K. Škoda.....

reagovat
Neděle 12. srpna v 15:01 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

LeoC> Kde je hodně lidí, nelezu. Už hlouček o třech lidech je pro mně moc :-)

reagovat
Neděle 12. srpna ve 14:23 ® LeoC
LeoC

Zduř bando, sic kromě Džigita, Chorchuse a mně na poslední chytejácké srazy nikdo nejezdil, přesto jsem tak nějak tajně doufal, že když si to pořádáme v našem krásném razovitem regionu, tak se někdo přihlásí.. aaaaaa nic!!! Škoda…

reagovat
Neděle 12. srpna v 9:55 ® Marcel

Okouni při chuti… edit

reagovat
foto/forum/2018/th-img129148.jpg
Neděle 12. srpna v 9:55 ® Marcel

Okouni při chuti…

reagovat
foto/forum/2018/th-img129144.jpgfoto/forum/2018/th-img129145.jpg
Pondělí 6. srpna v 5:49 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a do rachoty bando líná, už je bílý den. Jsou tady ňáký novinky na Chytej, tak se koukněte a referujte kdo co chytil. :-) :-)

reagovat
Pátek 3. srpna v 16:00 ® LeoC reakce na …
LeoC

lubo OV> i Ty labužníku.....

reagovat
Pátek 3. srpna v 15:44 ® lubo OV
lubo OV

Nemáte fantazii. Právě že v tom hicu je auto nejlepší. Pustí klimu a jebou jak křečci, pěkně v chládku :-D

reagovat
Pátek 3. srpna v 15:31 ® daja reakce na …

kakadu> Ale mohl jsi smirovat :-)

reagovat
Pátek 3. srpna ve 13:52 ® kakadu reakce na …
kakadu

daja> Ty si trubka. Však ja jsem jim u toho neasistoval, ale byt tam ja tak prcam dal.

Kua Čerte nejebalo oni regulerne jebali.

reagovat
Pátek 3. srpna ve 12:36 ® džigit reakce na …

kakadu> v tym hicu?A čo jim jebalo ?!? :-))

reagovat
Pátek 3. srpna ve 12:15 ® daja reakce na …

kakadu> a zabalili to, nebo dotahli do konce? :-)

reagovat
Pátek 3. srpna v 11:56 ® kakadu
kakadu

A nebo prcat pod mostem. Sem jel na kontrolu parovodu a ejhle prcacka v autě. :-/

reagovat
Pátek 3. srpna v 9:51 ® Pitrys reakce na …

daja> Dá se i ležet na krovkách v klimatizované ložnici a jen si chodit do lednice pro vychlazené nápoje. To je můj protijed na léto! :-)

reagovat
Pátek 3. srpna v 9:02 ® daja

To pocasi je priserne. Aby clovek prezil tak musi bud zalezt po krk do vody, sednout si ve sklepe na sedmy schod a otevrit pivko, nebo prinejhorsim sedet v klimatizovanem kanclu.

reagovat
Pátek 3. srpna v 8:40 ® džigit reakce na …

kakadu> nic se neděje,Toník mi přeposlal nějakou debilní pozvánku ke hře,kde byla zmínka o Elim. Teď sem to vyhrabal a pořádné prohlíd,to je staršího data :-D Prostě je mi horko :-))

reagovat
Pátek 3. srpna v 8:35 ® kakadu reakce na …
kakadu

džigit> Nee nic nevim.

reagovat
Pátek 3. srpna v 8:11 ® džigit reakce na …

kakadu> došlo mi nějaké echo na nedělního Eliáše,víš o tom?

reagovat
Pátek 3. srpna v 7:19 ® kakadu reakce na …
kakadu

džigit> Čerte neser nebo ti rozhodim sandal.

Bry rano bando.

reagovat
Pátek 3. srpna v 6:55 ® džigit

a je zle!?! Kohuti,aj antikohuti to dneska nedali… :-))

reagovat
Čtvrtek 2. srpna v 18:18 ® Hora reakce na …
Hora

lubo OV> jo možná tmavejch, co by vybrakovali železo do sběru, ale třeba se mýlím a začali brát práci vážně :-O :-D :-D kakadu – dobrá zpráva, enem práce je moc a nejsou lidi ? Co s tím uděláme ? Kaj brát a nekrást ? ;-) :-D

reagovat
Čtvrtek 2. srpna v 9:47 ® daja

https://pardubice.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

reagovat
Čtvrtek 2. srpna v 9:03 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Kua ty naše už takove řeči přešli pač z těch stovek za branou po výběrovce neni hoden nikdo.

Bry rano.

reagovat
Čtvrtek 2. srpna v 6:54 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> Dobré ráno. Správně. Kapitalista nečeká, neb tvrdí, že za branou čeká dalších sto zájemců o práci :-D

reagovat
Čtvrtek 2. srpna v 5:48 ® Hora
Hora

Brej den chachaři, vstávejte z vyhřátých lůžek a opět do rachoty, kapitalista nebude moc čekat. Přeji všem hezký a slunečný den. :-1 :-)

reagovat
Středa 1. srpna ve 21:34 ® Hora reakce na …
Hora

kakadu> promíň Jane, já to špatně přečet, myslel jsem že u vody už ležíš :-D :-D

reagovat
Středa 1. srpna ve 20:21 ® kakadu reakce na …
kakadu

Hora> Kua vsak do patku robim jak rus. Supinam se budu venovat od soboty a cely pristi tyden.

reagovat
Středa 1. srpna v 19:34 ® Hora
Hora

kakadu> a kde máš hlášení jak jsi dopadl ? To Tě mám učit co musíš dělat? Já tu věčně nebudu, chlopi ! :-P :-P

reagovat
novější starší
Stránky:   525 524 523 ...