Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 5. října 2018 v 6:31 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, budíček, už se rozednívá, je tam kosa jak cyp ( viz papagaj) ale správným chacharům zima nevadí bo jsou na ni připravení. Ryby ještě nespí hledaj co by dobrého sežraly, tak jim něco nabídněte. Jo bobr je v současné době velký problém a nejen tady. Přeji všem hezký a příjemný den. :-) :-)

reagovat
Čtvrtek 4. října 2018 ve 22:24 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

LeoC> Pokud je mi známo, tak v článku zmíněný předseda MO OV šel k napájecím pramenům Rezavky, aby zjistil důvod úbytku vody. A na přítoku z Mlýnky do Rezavky našel hráz a voda se rozlévala po okolním mokřadu. Tak ji zboural a druhý den byla hráz znovu opravená. A co teď? Bobr? Ekologové, co chtěli zachovat vysychající mokřady? Nebo nějaký magor, co chtěl poškodit svaz fámou, že se nestará? A včil mudrujme nad příčinou a důvodem. Viděl jsem fotky, takže vím o čem mluvím. Neberte to synci osobně, ale kurva šířit blbé fámy a kecy, to je snad skoro hobby našeho národa.

reagovat
Čtvrtek 4. října 2018 ve 22:00 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

IV.TO.ŠIRDA> A takhle vznikají fámy

reagovat
Čtvrtek 4. října 2018 ve 12:14 ® kakadu reakce na …
kakadu

Hora> Ja ti dam pěkné pocasi kokrhel.Kosa jak cyp.

Beckarna ma problém ze je na soustavě rybníků az poslední. Jinak v tom článku problem predseda popsal naprosto přesně jen tam chybí ochranáři, kteří na přivaděči dělají lumparny.

reagovat
Čtvrtek 4. října 2018 v 6:08 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, budíííčeeek, vstávat a do rachoty, dnes bude zase pěkně, tak užívejte hezké počasí pokud ještě je. Přeji všem hezký den. Současný stav na bečkárně neznám, nebyl jsem tam od května. Tak uvidíme jak se situace vyvine. :-) :-)

reagovat
Středa 3. října 2018 ve 13:30 ® LeoC reakce na …
LeoC

Stále se mi tomu nechce věřit, ale vše nasvědčuje tomu, že to není utopie…

Článek v MSD – důvody současného stavu:

  1. bobří hráze na Rezavce = Rezavky jsou plné a vytéká z nich voda do Bečkárny
  2. lidský škůdce = O.K. tak proč to nikdo neřeší
  3. chybějící nátok z Odry = jak dlouho chybí…
  4. sucho = bylo, už měsíc není.....

Suma sumárum asi máš pravdu…

reagovat
Středa 3. října 2018 v 10:38 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

LeoC> NĚKDO TO CHCE KOUPIT MUJ NÁZOR TO JE PŘÍPRAVA čau

reagovat
Středa 3. října 2018 v 8:24 ® daja reakce na …

LeoC> Cest, na mrku byl tento clanek

https://moravskoslezsky.denik.cz/…0181002.html

reagovat
Středa 3. října 2018 v 7:58 ® LeoC
LeoC

Přátelé, kamarádi, ptal jsem se už jednou, ale bez reakce, tak to zkouším znovu, víte někde, co se stalo na Bečkárně a je šance, že to někdo dá zpátky dohromady?

reagovat
Středa 3. října 2018 v 6:12 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, budííčéééék, vstávat, cvičit a do rachoty, začíná se rozednívat tak šupky dupky z vyhřátých pelechů. Přeji všem chytejákům dobrý den.:-) :-)

reagovat
Úterý 2. října 2018 v 5:55 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a do rachoty. Trochu nám prší, ale to nevadí. Přeji všem hezký den. :-) ;-)

reagovat
Pondělí 1. října 2018 ve 12:07 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Jojjoj> první splav Novosady druhý Kožušany třetí Drahlov-Čertorje čtvrtý Bolelouc pátý DUB do třiceti jsem tam žil přijed na kaprodrom rád TĚ pohostím a nechám zachytat vem ženu muže z moji zachytat duhaky já se v Nemilanech narodil prosím nekal vodu ale Morava se vyčistila a je tam hodně ryb čau kaprodrom vlastní spolužák sper borec

reagovat
Pondělí 1. října 2018 v 6:20 ® Hora
Hora

Dobré ráno chachaři, vstávat, už je skoro bílý den, vidím, že jste se asi ztratili včera v ranní mlze. Nevadí, všeci máte mobily, tak stačí zavolat na 112 a vyvedou vás zpět do Ostravy. Přeji Všem hezký den. :-) :-P

reagovat
Neděle 30. září 2018 v 6:09 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat a jedem na ně, venku padá mlha, tak busolu sebou, ať se neztratíte. Přeji všem hezký podzimní den. :-) :-)

reagovat
Sobota 29. září 2018 v 19:57 ® Hora reakce na …
Hora

Marcel> ještě že jsou na světě foťáky, jinak bych zapomněl jak lipan vypadá. :-) :-)

reagovat
Sobota 29. září 2018 v 10:01 ® Marcel reakce na …

Hora> Jeníku správně, foto není z Ostravy :-)

reagovat
Sobota 29. září 2018 v 6:29 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Konečně budíček chci jet na štiky do Čertoryje na moravu je tam krásny splav nástražek mám dost čau.

reagovat
Sobota 29. září 2018 v 5:54 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a jedem na fišle. Máte volno tak na ně. Koukám, že to papagáj zkoušel vás budit, ale nijak moc mu to nešlo, ale už jsem zase zpátkyy tak už nezaspíte. Marcel – co to je za rybu? Ty už z ostravských vod vymizely né ? :-) :-P

reagovat
Pátek 28. září 2018 ve 20:02 ® kakadu reakce na …
kakadu

daja> Ale prd velepbnosti.Bouchal jsem od od brzkého rána na fušce.Zítra bude repete.

reagovat
Pátek 28. září 2018 ve 14:20 ® daja reakce na …

kakadu> dneska jsi si privstal koukam :-)

reagovat
Čtvrtek 27. září 2018 v 9:22 ® kakadu
kakadu

:-93; Kykyrykyyyyyy.:-93;

reagovat
Čtvrtek 27. září 2018 v 8:59 ® Marcel reakce na …

lubo OV> no jaký lovec, taková ryba… :-)

reagovat
Čtvrtek 27. září 2018 v 6:44 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Marcel> Nějaký divný kapr.

reagovat
Středa 26. září 2018 v 16:59 ® Marcel reakce na …

kakadu> Dá, v Laponsku ala tatarak… tihle konkrétně ne

reagovat
Středa 26. září 2018 ve 12:04 ® kakadu reakce na …
kakadu

Marcel> Da se to aspon žrat ?

daja> Sem si trošku dovolil dědkovi zafusovat do řemesla.

reagovat
Středa 26. září 2018 v 11:06 ® daja reakce na …

kakadu> Uz zaskakujes za Horu jo? :-)

reagovat
Středa 26. září 2018 v 7:53 ® Marcel reakce na …

kakadu> Začínají lipani…

reagovat
foto/forum/2018/th-img129317.jpg
Středa 26. září 2018 v 6:04 ® kakadu
kakadu

:-1 :-P Bry ráno lumpove. Vstávat cvičit a makat. Venku mrzne jak cyp a kokrhel nazuva někde u vody brusle.:-P

reagovat
Úterý 25. září 2018 ve 20:00 ® lubo OV
lubo OV

IV.TO.ŠIRDA> On žádnou nemá, bo s ním žádná nevydrží :-D :-D :-D

reagovat
Úterý 25. září 2018 v 15:36 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

jojjoj> Starej se at TĚ ZA TY PRUSERY NEZAVŘOU MÁŠ TOHO DOST A MNE NEMUŽEŠ URAZIT

reagovat