Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 21. října 2018 v 16:12 ® kakadu
kakadu

Dneska jsem na to chlapi koukal a ten chujoplet Macura mi hnul žlučí. Pokud se nepletu , tak měli již před realizací jasné stanovisko , že to bude mít negativní vliv na život v řece. Klobouk dolů před Lojkáskem. Pěkně jim to natřel!!! A to se ještě nezmínil o údajných rybích přechodech , které jako přechody nefungují.

reagovat
Neděle 21. října 2018 ve 12:09 ® Ciffik reakce na …
Ciffik

Příp. kdykoliv na netu z archivu čt =)

reagovat
Sobota 20. října 2018 v 6:24 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat a jedem se podívat na fišle. Už žebroní o trochu krmiva, tak neváhejte a krmte. Potřebují ho jako sůl, zima bude dlouhá a krutá. Pitrys – rád se na to podívám, kde soudruzi udělali chybu. Jinak přeji všem hezký den. :-) :-)

reagovat
Pátek 19. října 2018 ve 21:50 ® Pitrys

Pro ty, koho to zajímá: v neděli 21.10. v 11:00 bude na ČT2 uváděn dokument z cyklu „Nedej se“ o zpackané revitalizaci řeky Ostravice pod názvem „Uvězněná řeka“. Opakování bude v úterý 23.10. ve 12:10.

reagovat
Pátek 19. října 2018 v 18:59 ® kakadu reakce na …
kakadu

Hora> Jo tak je toooooo. Ti závidím.

daja: Kua pivko s pokecem by bodlo, ale vydím to až tak na prosinec. Začínají mi odlovy potoků plotic s neštovicemi.

reagovat
Pátek 19. října 2018 v 18:55 ® Hora reakce na …
Hora

kakadu> houby se flákám papagáju, byl jsem na jihu na fišlích a za týden jedu zase na týden pryč. Jak zazní volání divokých husí, tak mě to táhne na fišle na jih. Holt přírodě se dá těžko odolat. :-) :-)

reagovat
Úterý 16. října 2018 ve 14:13 ® daja reakce na …

kakadu> A nedame radejipivo ? beztak skoro vsichni na ryby serou :-)

reagovat
Úterý 16. října 2018 v 8:40 ® kakadu
kakadu

:-P :-P Zdar ludry line. Kokrhel to zase flaka.Je třeba mastolit řád a pořádek.:-P

reagovat
Pondělí 15. října 2018 ve 14:56 ® lubo OV
lubo OV

Soukromé firemní rybářské srandazávody na chovném rybníku v Krnově

reagovat
Pondělí 15. října 2018 ve 12:07 ® kakadu
kakadu

Kua však to tam na těch fotkach vypada jako fronta v kaufu.

reagovat
Pondělí 15. října 2018 v 11:06 ® daja reakce na …

lubo OV> myslis pohled na vychod slunce, nebo tu radu rybaru? Ti jistojiste taky cekali a kochali se jako ty :-)

reagovat
Sobota 13. října 2018 v 17:28 ® lubo OV
lubo OV

Taky jsen si přivstal. Sice mně to málem zabilo, bo takhle brzy nevstávám ani do práce, ale nakonec jsem se hecnul. Ovšem tem pohled stál za to.

reagovat
foto/forum/2018/th-img129375.jpgfoto/forum/2018/th-img129376.jpg
Sobota 13. října 2018 v 6:08 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři vstávat a na fišle, je akorát čas na ně, tak opustit vyhřáté pelechy a jedem na ně. Přeji všem hezký den. :-) :-)

reagovat
Čtvrtek 11. října 2018 ve 14:09 ® daja reakce na …

lubo OV> no to vis ze jo. Pipaky na max a kresilko do polohy lezmo :-)

reagovat
Čtvrtek 11. října 2018 v 10:23 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> Jdu zítra. Bude krásně tak posedím na sluníčku.

reagovat
Čtvrtek 11. října 2018 v 6:32 ® Hora
Hora

Budíček chachaři, neválejte si šunky a do rachoty, furt by jenom leželi a pečení holubi aby jim lítali do huby. Vy máte tedy život. Dnes má být nejteplejší den, tak ku vodě a lapat. Přeji všem hezký den. :-) ;-)

reagovat
Středa 10. října 2018 v 11:56 ® kakadu reakce na …
kakadu

daja> Ale prd. Dlouho jsem u vody nebyl. Momentalne se věnuji restum. Same fušky.

reagovat
Středa 10. října 2018 v 8:26 ® daja reakce na …

kakadu> no a co nejake reporty od vody? berou?

reagovat
Středa 10. října 2018 v 6:00 ® kakadu
kakadu

:-D :-D Dohonit a vstávat prcalisti. :-D

Středa robit třeba.

reagovat
Úterý 9. října 2018 v 19:59 ® Hora reakce na …
Hora

kakadu> tak to teda néééé, kdo Ti dovolil tady budit Ty ospalé chachary, vždyť by se jenom hádali ;-) :-93; asi už nebudu vás budit každý den, není na to čas. :-) :-P

reagovat
Úterý 9. října 2018 v 8:56 ® kakadu
kakadu

Bry ráno lenoši. Oblečte si balonaky a hura do parku na ženský. Je tam mlha a dnes nebude zadnej ychtyl tak napadny:-P

Kokrhel vstávat!!!!!!!:-D

reagovat
Neděle 7. října 2018 ve 21:10 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

LeoC> No tak to nevím co ti na to říct. Jestli se ti chce tak věř čemu sám chceš. :-)

reagovat
Neděle 7. října 2018 v 5:49 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a jedem na fišle, bude se rozednívat, počasí bude fajn, tak nechte maminy na pokoji dospat a hrr na ně. Přeji všem hezký den. :-) :-1

reagovat
Neděle 7. října 2018 v 5:24 ® LeoC reakce na …
LeoC

A zkusil jsi se podívat do katastru…? Zas tak moc jich není a většinu vlastní jeden majitel

reagovat
Sobota 6. října 2018 v 11:50 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

LeoC> To bych chtěl vidět, jak bys to prodával. Pozemky tam má hafo majitelů a každý jen pár metrů. Už vidím jak se ta voda dělí na deset kaluží. :-D

reagovat
Sobota 6. října 2018 v 6:08 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a jedem na fišle, počasí máme luxusní a tak si ho užívejte než napadne to bílé svinstvo. Petře zajdi na ryby, to bude lepší, ten luxus sedět u podzimní vody je super, kakadu – vyprdni se na bobra, toho musíš mít plné kecky, né ? ? ? :-P :-P

reagovat
Sobota 6. října 2018 v 6:03 ® LeoC
LeoC

Už je to někde ofiko, že je na prodej? Fakt je, že je to soukromý pozemek :-((

reagovat
Pátek 5. října 2018 v 9:59 ® kakadu
kakadu

:-P A ja budu po šichte nahánět s babou pod peřinou Bobra:-P

reagovat
Pátek 5. října 2018 v 8:57 ® daja reakce na …

lubo OV> ja uz mam nasusene, zamrazene, uz to svinstvo nemam kam davat :-)

reagovat
Pátek 5. října 2018 v 8:25 ® lubo OV
lubo OV

Hora> Nazdar. Kašlu na ryby. Půjdu na hřiby:-)

reagovat