Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 25. září 2018 ve 12:20 ® kakadu reakce na …
kakadu

daja> Si piš že budeme. A ja budu ještě horší. Krom flákani u vody budu hodně času věnovat nezrizenym orgiim s duchodkynemi.

reagovat
Úterý 25. září 2018 ve 12:15 ® daja reakce na …

kakadu> By me zajimalo, jestli se budeme taky tak flakat v duchodu jak Hora (pokud se ho teda dozijeme)

reagovat
Úterý 25. září 2018 v 9:44 ® kakadu reakce na …
kakadu

Hora> Ti dam dobre ranko. Venku je kosa jak cyp.:-(

At se ti na rybach daří. Zlom prut a duru do brodaku.:-D

reagovat
Úterý 25. září 2018 v 6:16 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a do rachoty, už se rozednívá a kapitalista nebude dlouho čekat. Trochu se nám ochladilo, ale nevadí už tu máme podzim se vší parádou. Na pár dní se odmlčím, jedu na fišle. Přeji všem hezký den. :-) ;-)

reagovat
Pondělí 24. září 2018 v 11:04 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

jojjoj> Skoč do trenek a oběhni gumu mužeš i třikrát

reagovat
Neděle 23. září 2018 ve 20:44 @ jojjoj

Širdo, hádej, z čeho jsi nemocný? Řekls doktorovi, že ses zase přežíral? Já bych tě ani neléčil, dokud nezhubneš. Škoda peněz…

reagovat
Neděle 23. září 2018 v 8:51 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přes své srdeční zdravotní problémy jsem se s Ivetkou nemohl zúčastnit srazu,ale moje zvědavost byla tak silná,že jsem se tam musel jet alespoň podívat.Přátelé,byl jsem opravdu potěšen když jsem uviděl zdravé jádro věrných Chytejáků…velmi mě překvapil Vagi se svou partnerkou,kteří přijeli až z Plzně a také Padis z Pardubic. Atmosféra tohoto srazu byla moc pohodová a příjemná…za mé přítomnosti se vytáhli velcí kapři,kterým moc nechybělo do metru a taky jedna štika. Všichni jsem čekali,že Had něco vymyslí a na věrné Chytejáky nezapomene…opak je ale pravdou a proto moc děkuji Myšákovi za uskutečnění minisrazíku,Džigit mu byl pravou rukou a všichni ostatní pomáhali taky. Myšáku,těším se na příští rok,že tam i přespíme.

reagovat
Neděle 23. září 2018 v 5:39 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a jdeme na ně, počasí akorát na fišle. Přeji všem hezký den. :-) :-)

reagovat
Neděle 23. září 2018 v 1:38 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Vybíz někdo si to chystá na koupení

reagovat
Sobota 22. září 2018 ve 14:12 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Vybliz> “C” je správně. Akorát že svaz to ví. Nechal to zarůst, aby tu tůň nikdo nenašel.

reagovat
Pátek 21. září 2018 ve 23:38 ® Vybliz
Vybliz

Zdar, pánové. Mám prosbu. Potřeboval bych někoho fundovaného, kdo mi řekne, kde je revír Polanecká tůň 1–3(471068/3). Zkusil jsem to najít na kole podle GPS souřadnic revíru, ale buď jsem blbě hledal, nebo jsou špatné(což by mě nepřekvapovalo, nebyla by to vyjímka). A nebo revír už zarostl,jen to svaz ještě neví. :-)

reagovat
Pátek 21. září 2018 v 18:55 ® Hora reakce na …
Hora

kakadu> Ty jsi ho nezužitkoval? Jane, Jane co to děláš ? Nejseš ekologický typ, polepši se ! ! ! :-P :-D

reagovat
Pátek 21. září 2018 v 9:52 ® kakadu
kakadu

Dobre dopoledne z hajzlu. Dneska je krasny den . Právě jsem poslal kanalizacím kvalitní matroš.:-P

reagovat
Pátek 21. září 2018 v 6:08 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat, už se rozednívá a je třeba jít do rachoty. Přeji všem hezký den :-) :-)

reagovat
Čtvrtek 20. září 2018 v 17:30 ® Hora reakce na …
Hora

lubo OV> tak to je hlavní, že něco jde, né ? Jen kdyby se člověk dostal ku vodě častěji. :-)

reagovat
Středa 19. září 2018 v 19:55 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

daja> No ne že bych nic nechytil. Menší ryby na plavanou jdou. Spíše feeder zacílený na kapra letos pokulhává. Tím myslím svazové revíry. Třeba za pět prutohodin příjde jeden jediný. Asi jsem rozmazlený z dřívějších let. :-)

reagovat
Středa 19. září 2018 v 19:12 ® daja

Takze nejsu jediny, kdo je letos hownochyt? Pres leto to neslo v tech vedrech, kdo by tam taky vydrzel. V patek a sobotu jdu na ne, tak snad se neco zadari. Podivam se na balkon pod poklicku, uz mi tam kuku kvasi treti mesic. S takym smradlakem budou dobrovolne skakat na breh :-)

reagovat
Středa 19. září 2018 v 18:55 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Neházej flintu do žita.Ono to ještě příjde.

reagovat
Středa 19. září 2018 ve 14:21 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> Dal. Letos se mi s rybami tak nedaří, tak si to kompenzuju.

reagovat
Středa 19. září 2018 v 10:50 ® daja

Ted je lepsi jit do lesa, nez sedet u vody. Byl jsem v sobotu v beskydech a stacilo jit kolem lesni cesty a vsude plno hribu. Ani nema smysl sbirat vsechno, ale jen vybirat suchace a pravaky.

reagovat
Středa 19. září 2018 v 5:55 ® Hora reakce na …
Hora

lubo OV> krásný úlovek Petře, nedal jsi se na houby místo rybařiny ? ;-) kakadu – ale to nejdeš s dobou, rybí maso je zdravé a dietní, sice přiznávám, že kus prasete má své opodstatnění, ale ryba je ryba, co by člověk neudělal pro své zdraví, né ? :-D :-D

reagovat
Úterý 18. září 2018 v 18:38 ® kakadu reakce na …
kakadu

Hora> Když vidím ty fotky , tak mi to připomíná minulý týden, kdy Odra tekla proti proudu. Já šupiny domu neberu. Na oběd je nejlepší pořádný šnicel z krkovičky.

lubo OV: Kua krásný úlovek.

reagovat
Úterý 18. září 2018 v 15:20 ® lubo OV
lubo OV

Nedá se nenajít. Cca 2 hoďky v lese. Cestou k autu už jsem jich spoustu minul, bo uz nebylo kam je dát.

reagovat
foto/forum/2018/th-img129242.jpgfoto/forum/2018/th-img129243.jpg
Úterý 18. září 2018 v 6:34 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> Nazdar. Hned se líp probouzí, když je náš kohout zpět :-1

reagovat
Úterý 18. září 2018 v 6:15 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat a jdeme do rachoty, kapitalista čeká na vaši práci. :-D Odpoledne se mrkněte jak chutná fišlím a poreferujte tady. Hezký den všem přeji. :-) ;-)

reagovat
Pondělí 17. září 2018 v 19:20 ® Hora reakce na …
Hora

daja> byl jsem v penzioně v Bulharech, bylo super, jestli dovolí příští rok zdraví, tak tam pojedu na 3 týdny. Vyzkoušel jsem řeku i slepé ramena a ty vyhrály, dravce jsem zkoušel taky, ale problém jsem měl z rybkama. Chytil jsem jednu a potom místo okupovali kapřoni a prali se o vycucnutého červíka. To jsem nezažil. Jinak bylo málo vody jak na řece, tak na D5. Tam jsem dělal foto když už stoupla voda o cca 40cm, tak se mrkněte. Není to foto ryb, ty už nefotím. kakadu – tak mamina byla ráda za dobrý oběd, né ? Kašli na vyzutého Marcela, ten má ještě čas. :-)

reagovat
foto/forum/2018/th-img129237.jpgfoto/forum/2018/th-img129238.jpgfoto/forum/2018/th-img129239.jpgfoto/forum/2018/th-img129240.jpg
Pondělí 17. září 2018 v 15:16 ® kakadu reakce na …
kakadu

Hora> Zdar kokrhel.:-D No to to trvalo. Chlastat na jihu se ti líbilo.pivo Ryby na mě prdí krom jednoho šlimpoka 71 cm to nestálo za nic.Ani vyzuty Marcel na obludy nefachčí.

reagovat
Pondělí 17. září 2018 v 8:36 ® daja reakce na …

Hora> Cau Jeniku, kde jsi byl, na musove? nebo nekde na rece? Posli fotky jestli nejake mas at se na ty tve uspechy podivame :-)

reagovat
Pondělí 17. září 2018 v 6:22 ® Hora
Hora

Dobré ránko chachaři, vstávat už se rozednívá a je třeba něco dělat. Hm, člověk tady chvíli není a žije to tady pěkně. 8-( Co ryby, jdou ? Nebo na vás prdí? Já se vrátil z dovolené z JM a super chytačka, až je mi líto, že tam nemám chalupu. Už si vybírám termín na další rybářskou návštěvu. :-)

reagovat
Pátek 7. září 2018 ve 14:50 ® LeoC
LeoC

Přátelé, kamarádi, na Bečkárně? Zákaz rybolovu a chybí asi metr vody..... :-((

reagovat