Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Úterý 24. prosince 2013 v 8:32® Bass
Bass

tady jsou ještě nějaký ty fotky. Fakt mi neni jasný, za co ty frajeři tu čudlu drží. . . . To mi prostě nehraje !!

foto/diskuze/z_lovu/2013/th-img103789.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2013/th-img103790.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2013/th-img103791.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2013/th-img103792.jpg
(0) (2) Komentáře k příspěvku: (13)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 30. prosince 2013 v 10:30

    dodorider: nejak se mi nezda foto cislo 2 (horni napravo) protoze za okounem mezi ritni a ocstni ploutvi jde videt v pozadu cast ruky ktera je cca 50cm od ryby, nechapu jak to muze takto udrzet a ted otazka proc sou rozmazane :)

  • Čtvrtek 26. prosince 2013 ve 21:59

    Leontýn: Že by lepidlo??? :-)

  • Čtvrtek 26. prosince 2013 ve 14:30

    jiris: A když si z těch velkých okišů, tak vydřenej, tak ti posílám současné světové rekordy. Chytili to na tajném jezeře v jeden den, nádherný ryby.

    http://i178.photobucket.com/…ugePerch.jpg

  • Čtvrtek 26. prosince 2013 ve 14:28

    jiris: Tohle držení je daleko přesnější, pěkně jde poznat pravá délka, co? :-D

    http://www.fishingpictures.org/…of-Perch.jpg

  • Čtvrtek 26. prosince 2013 ve 14:27

    jiris: Pravou rukou pod skřelí, druhou rukou ji lehce přidržují.

  • Úterý 24. prosince 2013 v 15:54

    regulus: Bass> těžko říct, já snad nemám ani jednu fotku s rybou (jako sebe), no možná mě někdo někde na srazu vyfotil. Mě se fotky rybáře s rybou tak trochu příčí, ale to je moje věc, chápu, že se lidi rádi vyfotí s pěknou rybou, tahám sebou foťák skoro furt, ale vyfotím něco jen málokdy. Většinou fotky jako tyhle http://www.chytej.cz/diskuze/z_lovu/?… , ale jen málo z nich skončí na netu, fotím do foroty, někdy se fotky ryb hodí. Když se ale podíváš na katalog jakýhokoliv výrobce, je tam podobná fotka jako ty o kterejch se bavíme.

  • Úterý 24. prosince 2013 v 15:43

    malej rik: ahoj draku, takových fotek uděláme příští léto tolik, že na to ten server nebude stačit..

  • Úterý 24. prosince 2013 ve 14:22

    Bass: regulus: . . . jako že bych se z toho odkopával v noci ze spaní, tak to se bát nemusíš, ale jenom mě zaráží ten přístup a především záměr – který prostě nechápu. Na té TOP fotce, jak tam frajer klečí, tak tam je evidentní, že se jedná o parádní kousek a troufám si tvrdit, že ta ryba má opravdu ambice na nějaký rekord. Ale co je potom vedlo k těm ostatním fotkám, to mi tak nějak uniká. Myslím, že tím tu rybu ( nebo spíše sebe ) degradovali na úroveň posměchu.

  • Úterý 24. prosince 2013 ve 13:38

    regulus: Bass> vím že ty seš na okouny „ujetej“, ale fakt se tím netrap, neuvedl míry takže nelze říct že se snaží tvrdit něco co není pravda, teda snad kromě toho světovýho rekordu kterej vlastně není (pokud jsem to z tý germánštiny dobře pochopil). Myslím si, že to je jen nějakej reklamní blábol nevím jestli na vybavení nebo tu vodu, ale to je asi úplně jedno.

  • Úterý 24. prosince 2013 ve 13:07

    Bass: regulus: jj, jsou. . . . jiné nejsou nikde k nalezení . . . už to je samo o sobě divný, ne ?!

  • Úterý 24. prosince 2013 v 11:16

    regulus: Bass> to je přece úplně jasný, ty ryby levitujou … :)))
    Teď vážně, tyhle fotky jsou úplně jasná fotomontáž, pokud se nepletu, je to z toho jejich PDF katalogu, že???

  • Úterý 24. prosince 2013 v 10:40

    Bass: Scanix: že je to divný ? ? :-) . . . no řekni mi, za co ho drží tou levou rukou ?! :-)

  • Úterý 24. prosince 2013 v 10:30

    Scanix: Za harpunu :) Jinak takovehle fota jsou vazne divne, skoro az zavani photoshopem :)

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.