Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

431 200 – Odrava 1 - Údolní Nádrž Jesenice

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 431 200
  • Rozloha revíru: 700 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Západočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: RADA Jiný subjekt
  • Lov z plavidel povolen Lov z plavidel je povolen od 16. 6. do 31.12
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Od hráze údolní nádrže Jesenice na ř. km 3 až po most u elektrárny v Podhradě na ř. km 13,9. Přítoky do revíru nepatří. Lov z plavidel je povolen od 16. 6. do 31.12. Zavážení nástrah je povoleno celoročně. Hlubinná přívlač je povolena.
Lov ryb je v obecném zájmu zakázán: od hráze do vzdálenosti 100 m po obou březích.
Chráněné rybí oblasti jsou vyznačeny tabulemi, lov ryb v těchto místech nesmí být prováděn až do vzdálenosti 100 m kolmo od břehu.
Přechodně chráněná plocha Malá Jesenice je rozhodnutím OkÚ Cheb č. j. ŽP/2275-543/98 vyhlášena v zátoce v přítokové části ÚN Jesenice, a to od silničního mostu silnice Podhrad-Lipová až po hraniční čáru zátoky, která je tvořena spojnicí dvou čedičových kamenů cca 1 m vysokých, zasazených v terénu. Kámen na levém břehu je umístěn na konci cesty vedoucí ze silnice III/2147 - cesta vede nejprve kolmo a pak na severovýchod směrem k přehradní nádrži. Kámen na pravém břehu je umístěn na konci cesty vedoucí ze silnice III/2147 po břehu zátoky směrem k výběžku břehu. Do uvedené oblasti platí v období hnízdění chráněných druhů ptactva, tj. od 1. 3. do 30. 6., zákaz vstupu, a současně i zákaz lovu ryb.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pondělí 23. září 2013 ve 12:15® xsemik

A dá se někde zjistit, kde jsou ty chráněné rybí oblasti?

Pondělí 5. listopadu 2012 v 19:47@ jika07

Přehrada je označena dobře, jen se musí posunout mapa

Středa 6. července 2011 ve 20:16® Shrek
Shrek

Označená přehrada je Skalka, Jesenice je více vpravo.