Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

431 016 – Kočovský potok 1 (Sedlišťský)

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Přítok Mže. Od vtoku do Mže v Kočově (ř. km 81,0) až k pramenům.
K revíru patří:
PR 01Kumpolecká nádržv k. ú.Oldřichov (ř. km 4,0)4,25 ha

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pátek 30. prosince 2011 v 9:23® mirek66
mirek66

Vynikající a velmi krásný revír,bezva voda.Zarybněno řekl bych trofejnímy rybamy,(bývalí ryb.spolek,předseda atd.tam mají chaty,tak není divu dobrého zarybnění.)Jinak supr přehrada,všechny druhy ryb.Tam jezdím velmi rád na víkendové výpravy. A také by to chtělo se starat o okolí nádrže a občas vyčistit vodu od padlích stromů!!!