Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

431 014 – Klabavka 2 A (Klabava)

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 431 014
  • Rozloha revíru: 11 km, 105 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Západočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: MO Rokycany
  • Lov z plavidel povolen PR01, PR02
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Přítok Berounky.
PR 01 - Klabava od výtoku ze zatopeného lomu v Ejpovicích (ř. km 12,0) včetně celého zatopeného lomu - 43,6 ha , V zatopeném dole v Ejpovicích je zakázáno vstupovat do řečiště za účelem lovu ryb u vtoku do dolu, dále v úseku golfového hřiště majitele AP TRUST, a. s., je zákaz vstupu - označeno tabulemi. Nutno respektovat dopravní značení zvláště při příjezdu k zatopenému lomu. Lov z plavidel a zavážení nástrah je povoleno, hlubinná přívlač povolena.
Usnesením č. 40/09 VÚS uživatel rybářských revírů doporučuje nepřivlastňovat si ulovené kapry nad 70 cm. (tzv. systém K70).
PR 02 - Klabavská nádrž - 44,0 ha - včetně spojky mezi dolem a Klabavskou nádrží až k jezu u čistící stanice v Hrádku - Nové Huti (ř. km 23,0). Na nádrži Klabava v cca 200 m dlouhém úseku Voldušského (Litohlavského) potoka ve směru ke strážnímu domku pod železniční tratí Plzeň-Praha je chráněná rybí oblast - lov ryb zakázán - vyznačeno tabulemi. Lov z plavidel a zavážení nástrah je povoleno.
Usnesením č. 40/09 VÚS uživatel rybářských revírů doporučuje nepřivlastňovat si ulovené kapry nad 70 cm. (tzv. systém K70).
PR 03 - část Holoubkovského (Padrťského) potoka od soutoku s Klabavou pod stadionem v Rokycanech (ř. km 19,2) až k hrázi Lomackého (Hamerského) rybníka pod Holoubkovem (ř. km 8,5).

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Úterý 27. února 2018 v 8:25@ PataMat

Mám na mysli ten rybník, který si začal asi nějaký soukromník ohrazovat. Nic proti tomu. Byla zanechaná malá cestička a My rybáři jsme se mohli dostat k vodě. Loni však ten člověl si zahradil i tu cestičku asi 50 m dlouhou a 1 m širokou. Nyní se k vodě nedostaneme. Asi po 1 km je jakési parkoviště a můžete podél břehu se hroznou cestou vrátit. Asi tak zase 1 km. Nemohla to MO Rokynany řešit ? Rybářů tak chodilo dost Ty kozy co tam jsou pěstovány, by to tou cestičkou určitě netrpěly.