Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

401 017 – Vltava 5 (H)

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 401 017
  • Rozloha revíru: 9 km, 170 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: ÚS města Prahy
  • Organizace pověřená hospodařením:
  • Lov z plavidel povolen
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Přítok Labe. Od jezu v Praze-Troji až k jezu u Jiráskova mostu v Praze. Lov z plavidel a zavážení nástrah povoleno. Hájení perlína ostrobřichého, jelce proudníka, cejna velkého a plotice obecné v době od 16. 3. do 31. 5. se kromě hlavního toku vztahuje rovněž na všechna slepá ramena řeky Vltavy (Libeň, Holešovice). Lov ryb je zakázán v Čertovce v celé délce.
Uloveného kapra od 70 cm délky (včetně) je v celém revíru osoba provádějící lov povinna bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do vody rybářského revíru v místě, kde byl uloven.
Rokytka je samostatným revírem.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Úterý 7. května 2019 ve 21:59@ alarm

petrik3> chytat tam muzes, ale je to tam docela spina kvuli chatkam ktere tam jsou..

Úterý 26. února 2019 v 0:15® petrik3

Přikládám foto,zda se dá chytat na tomto slepém rameni Vltavy 5 děkuji za odpověď

Pondělí 25. února 2019 ve 23:58® petrik3

Jsem začínající rybář,a mám dotaz na tento revír?Může se chytat na pravém slepém rameni (pohled na mapu) kde končí Zenklova a začíná Povltavská ulice?Je to hned pod silnicí,parkujou tam lodě u toho ostruvku,je to úsek od mostu Barikádníků až po konec ramene.Dekuji za odpověď