Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Vlasce Vlasec Byron - Teflon Bottom Line

Recenze na Vlasec Byron - Teflon Bottom Line

vložil(a) 29.1.2005 jarv | Vlasce | zobrazeno: 3481×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

290 Kč / 300 m

Vlastnosti

Barva: tmavě hnědá

Vlastní recenze

CO-poliamidové jádro potažené chemickou vrstvou pro vyšší váhu a povrchovou úpravou z teflonu. Vlasec je téměř dvakrát těžší než voda.

Používám jej rok na feeder a přívlač. Po celou dobu používání jsem s ním naprosto spokojen. Netrhá se, neodírá a pod vodu klesá opravdu rychle. Jediné, co bych mu mohl vytknout je jeho tendence ke kroucení při velkém tahu po vázce – ale i tehdy je dostatečně pevný. Tento typ vlasce mohu s klidným svědomím každému, především na feeder, doporučit.

Vlasec Byron - Teflon Bottom Line

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi