Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Židle Židlička s batohem - Mikado AB-31

Recenze na Židlička s batohem - Mikado AB-31

vložil(a) 29.1.2005 jarv | Židle | zobrazeno: 3389×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

450,- Kč

Vlastnosti

Model: Mikado AB-31

Vlastní recenze

Pevný materiál, nepromokavá úprava. Batoh má jednu vnitřní a tři vnější kapsy. Uzavírá se šňůrou s kolíčkem proti uvolnění a přes to ještě chlopní na dvě přezky. K židličce je přichycen popruhy – lze ho odejmout.

Po téměř ročním intenzivním používání jsem s touto kombinací židličky – batohu spokojen. Používám ji na kratší vycházky s feederem. Batoh je vcelku prostorný a kapsy na drobnosti šikovné. Rychle ji lze rozložit i složit a dobře se nosí na zádech – popruhy jsou stavitelné v dostatečném rozsahu. Nelíbí se mi umělohmotné přezky na zapínání (ale zatím drží). Židlička je pevná, sedák silnější a příčně prošitý. Vážím téměř 100kg a židlička drží skvěle.

Pokud někdo hledá sedátko na kratší vycházky k vodě – mohu jen doporučit.

Židlička s batohem - Mikado AB-31

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Pátek 14. prosince 2018 v 9:43® Ovsak

Ta kombinace batohu a židličky vyoadá moc zajímavě- ani jsem nevěděl, že se dá něco takového sehnat a vždy jsem tahal skládací židli zvlášť. Dlouhodobě používám trochu lepší kempinkovou židli za cca 500,–Kč odsud https://www.a-market.cz/…dle-a-lavice a jsem s ní spokojený (mám model i s opěrkou zad a rukou), ale tahle kombinace se mi opravdu líbí- budu muset kouknout, jestli se nedá od tohoto výrobce sehnat podobný model skládací židle s batohem, ale včetně opěrky zad a rukou. Každopádně díky za recenzi a vůbec za super nápad na nové vybavení k vodě.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi