Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Židle Kempingová rybářská židle divero

Recenze na Kempingová rybářská židle divero

vložil(a) 17.2.2021 norad | Židle | zobrazeno: 1127×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

1800

Vlastnosti

Výrobce Divero nosnost: 110 kg

Vlastní recenze

Židli jsem koupil především na kempování a na posezení u ohně na chatě, ale tak jsem si ji oblíbil, že jsem ji začal brát pravidelně i na ryby. Na to, že je to no name výrobek (značka Divero?), tak už se 2 sezóny tato kempingová židlička drží opravdu dobře a až na mírně rozviklanou jednu část konstrukce, kterou jsem musel opravit jsem s ní spokojený. Jediná má výtka této židle by byla asi k područkám, které jsou dost úzké a nepohodlné.

Kempingová rybářská židle divero

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Středa 3. března 2021 v 9:28® norad

V návaznosti na dotazy jen dodávám, že židle byla koupená z eshopu a-zbozi.cz – konkrétně zde: https://a-zbozi.cz/…dle-a-kresla Dodání bylo rychlé- přišla tuším za nějaké 2 dny.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi