Chytej.cz

Recenze na Daiwa Silver Creek UL 3-14gr.

vložil(a) 26.12.2018 adamklier10 | Dělené pruty | zobrazeno: 3249×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2300

Vlastnosti

Délka: 220cm Hmotnost: 100gr. Výrobce: Daiwa Blank: High modulus Očka: Titan-Oxidová Sedlo navijáku: Skeleton

Vlastní recenze

Dobrý den. Dovolil bych si vám představit pstruhový prut od firmy Daiwa. Tento prut nese název Silver Creek. Jak již z názvu vyplývá, prut je zkonstruovaný výhradně pro lov s plandavkami, ale dle mého názoru je prut velice univerzální a lze s ním chytat na jakékoliv umělé nástrahy.Prut velice dobře zvládá práci s woblerem do 5cm a rotační třpytkou do velikosti 1. Nejvíce se mi osvědčil při chytáním metodou drop-shot, kde prut i s 10gr. zátěží a 5cm smáčkem obstál lépe než na výbornou. Váha 100gr. je více než příjemná a i po hodinách rybaření mě neboleli ruce. Prut jsem měl osazen navijákem Shimano Solstace 2500 (267gr.) a prut byl perfektně vyvážen.Prut má tvrdší páteř a měkčí (citlivou) špičku, což nám pomůže při identifikaci opatrných záběrů a nezklame i při záseku. Délka 220cm je taktéž velice univerzální a lze s prutem chytat jak ze břehu, tak z lodě. Sedlo navijáku pevně drží, takže se nekýve a nemáte problém s vykláním navijáku. Sedlo je oblepeno příjemným korkem, což velmi oceníte při zimním chytání.

Závěr: Jedná se o velice univerzální prut s tvrdší páteří a měkčí špičkou. Sedlo navijáku je velice příjemné i při delším držení a nebolí z něj ruce.Doporučoval bych prut osadit navijákem o velikosti 2500 a váhou okolo 270gr. kvůli vyvážení prutu. Přeji pěkný den a Petru Zdar!

Daiwa Silver Creek UL 3-14gr.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Úterý 10. prosince 2019 ve 20:33® rybka1

Tento prut mam v delce 240 cm, je opravdu citlivy, vhodny pro rotacky a menší nastrahy, příjemný v ruce a navic je to krásný kousek. Posledni ulovek štika 73 cm, osazeno snurou 0,10, titan lanko, rotacka.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi