Chytej.cz

Recenze na silver ghost

vložil(a) 9.4.2016 walda | Vlasce | zobrazeno: 9022×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

Vlastnosti

vlasec s fluokarbonovým potahem

Vlastní recenze

tento vlasec používám více než 5 let. Průměr 0.16 a 0.18 používám pouze na výrobu muškařských návazců a jsem s ním velmi spokojený. Zkoušel jsem ho i jako kmenový na feeder, ale to nebylo nic moc, Průměr 0,26 občas navážu jako návazec na kapra. Ke kvalitě nemám žádný negativní poznatek.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi - upravit tuto recenzi