Chytej.cz

Recenze na Volžanka Sergey Mezencev

vložil(a) 31.10.2014 jepice-zruseno | Dělené pruty | zobrazeno: 16013×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

1320 Kč

Vlastnosti

180 cm, 5 dílů

Vlastní recenze

Tento proutek je navržen jako speciál na lov s marmyškou. Já jsem si ho pořídil jako cestovní prut na lehkou přívlač. Prut má citlivou špičku, která plynule přechází do velmi tuhé spodní poloviny prutu. Prut má velmi rychlou akci, rozkmit po náhozu vůbec neexistuje, což je pravděpodobně způsobeno také větším počtem spojů. Konstrukce spojky posledního dílu umožňuje jeho náhradu měkší pickerovou nebo feederovou špičkou s menším průměrem, originální špička je spíše tvrdší a chová se v souladu se zbytkem prutu. Přesto že je prut určen na marmyšku, je to plnohodnotá cestovní náhrada za UL vláčák. Na první pohled se zdá, že je prut na lov sa malou marmyškou moc tuhý, ale opak je pravdou,tvrdší rychlejší prut udílí marmyšce ten správný trhavý pohyb. Já s ním dále běžně lovím na rotačky 000 – 1, menší voblery do 5 cm, malé plandavky a gumy. Pravdou je, že pro lov na různé gumové smáčky a nymfy na klidné vodě by se hodila měkčí špička, proto doporučuji přikoupit rovnou ještě vhodnou feederovou. Za poměr ceny a kvality by se nemusel tento prut stydět ani v klasické dvoudílné podobě, ale v této cestovní variantě těžko nachází konkurenci. Krátká korková rukojeť je v dnešní záplavě prutů s dělenou rukojetí nebo s mechovkou milým překvapením. Kvalita korku však mírně pokulhává, na první pohled je vidět četné tmelení. Daní za skladnost je pak mírně zvýšená hmotnost oproti krátkým jedno- a dvoudílným prutům.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi