Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Podběráky Skládací plavačková hlava - firma Fencl

Recenze na Skládací plavačková hlava - firma Fencl

vložil(a) 8.10.2014 Vladis | Podběráky | zobrazeno: 13496×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

329,- Kč

Vlastnosti

Popis výrobce: Skládací plavačková hlava. Unikátní, skládací, plavačková hlava. Délka ramene 50 cm, oko sítě 6 mm, univerzální anglický závit pro uchycení na univerzální tyč. Barva sítě: černá zelená

Vlastní recenze

Již několik let, používám k plné spokojenosti tuto skládací hlavu od českého výrobce a mohu ji tedy s čistým svědomím, doporučit všem feedrařům i plavačkářům, kteří se neobejdou bez dlouhého podběráku ale zároveň řeší objemnost a hmotnost své batožiny. Tento povedený kousek, je možno složit do „balíčku“ 535×75×30mm o hmotnosti 280g. Délka ramen i stejná hloubka síťky po 50cm, je pro běžný rybolov plně dostačující. Osobně jsem do ní „narovnal“ i kapříka 65cm, amura 80cm nebo štiku 85cm. Vezmeme-li v potaz, že se jedná o podběrák určený pro plavačku, je to jistě solidní výkon. Hlava má univerzální závit Whitworth BSF 3/8"x 20 a tedy na ni pasují, běžně prodávané teleskopické nebo dělené podběrákové tyče. Já používám tyčky 2 – 3 a 4m, podle momentální situace.

Měl jsem v ruce i jiné skládací hlavy od jiných výrobců ale tato mi vyhovuje nejvíc. Je ze všech mě známých, nabízených výrobků nejlehčí, nejskladnější a přitom o řádově sta, levnější. Narozdíl od těchto, postrádá dříve či později praskající plastové součásti, neboť je celokovová, jednoduchá a tedy je předpoklad dlouhé životnosti. Mám dvě a ta starší mi slouží už min. 5–6 let. Výhodou je i případný a bezproblémový servis u tuzemského výrobce.

Jedinou nevýhodou je mírně nasákavá síťka a provedení pouze v jedné velikosti – 50 cm. Ovšem jsem přesvědčen, že v případě zájmu, by výrobce dokázal zájemce o větší délku ramen uspokojit.

Podotýkám, že nejsem ani prodejce ani reklamní agent ale pouze spokojený uživatel :-)

Skládací plavačková hlava - firma Fencl Skládací plavačková hlava - firma Fencl Skládací plavačková hlava - firma Fencl

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi