Chytej.cz

Recenze na Shimano Stradic 2500 GTM-RB

vložil(a) 4.6.2014 skwor | Smekací navijáky | zobrazeno: 15818×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2400 Kč

Vlastnosti

Převod 6,0:1, váha 305g, kapacita 240m/0,20mm, náhradní kovová cívka, dvojitá klička

Vlastní recenze

Naviják jsem si koupil ve slevě na podzim 2009, než jej nahradil model GTM-RC. Od té doby používán na plavanou a lehčí feeder/picker. Chod je hladký, jen s minimální vůlí na kličce. Zadní brzda s bojovkou je citlivá a dobře ovladatelná. Nemám důvod si stěžovat, Stradic se stal mou nejoblíbenější řadou od Shimana.

Shimano Stradic 2500 GTM-RB

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Úterý 23. prosince 2014 ve 21:39® jepice-zruseno

Zby…> Není to tak dávno, co i zrychlenej plavačkovej exage s mělkejma cívkama stál přes 2000.

Úterý 23. prosince 2014 ve 20:16® Zby...

Přesně tady ty navi 2 ks už vlastním více než 10 let.Ovšem tehdy byly za jinou cenu(podstatně dražší).Jeden na feedru a druhý na plavačce.NIKDY NEZKLAMALY a to i při kapř přes 70 cm.

Sobota 20. prosince 2014 ve 21:06® medved930
medved930

taky se ho chystám zakoupit i když nový model.Všude na něj čtu samou chválu.Podle mě kdyby se hlasovalo nej naviják na plavanou tak by to vyhrál právě Stradic at už s bojovkou nebo s přední brzdou. :)

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi