Chytej.cz

Recenze na FUDO Iseama BN

vložil(a) 26.4.2014 jepice-zruseno | Háčky | zobrazeno: 10369×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

40 Kč / 25 ks

Vlastnosti

Velikosti 8

Vlastní recenze

Jedná se o háček s krátkým ramínkem ze silnějšího drátu, který je ze stran zploštělý kováním. Háčky jsou povrchově upraveny lesklým černým galvanickým niklováním. Stejný typ háčku se prodává i se zlatou povrchovou úpravou. Používám tyto háčky zejména na feeder a plavanou, když hrozí ulovení větší ryby. Jsou vhodné zejména kukuřici, drobné těstoviny a pečivo, lze ale použít i na více červů. Kladem těchto háčků je příznivá cena při velmi slušné kvalitě. Závažné nedostatky jsem za dva roky, co tyto háčky používám, nezaznamenal. Při bližším ohledání zjistíme pouze nepatrné odchylky na délce protihrotu a nejednotnou barvu niklového povrchu v takové míře, která neovlivní výkonnost háčku. To platí pro velikosti 10, 8 a 6. S většímy nemám zkušenost. Háček je nabízen od velikosti 10 až po velikost 1/0.

FUDO Iseama BN

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi