Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Dělené pruty Pezon Michel Specialist Source LS 240 cm 6-18g

Recenze na Pezon Michel Specialist Source LS 240 cm 6-18g

vložil(a) 12.11.2013 HaD | Dělené pruty | zobrazeno: 13362×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

3599

Vlastnosti

Výrobce: pezon Michel Gramáž: 6–18g Délka: 240cm Počet oček: 9

Vlastní recenze

Tento prut jsem měl možnost si osahat a zachytat si s ním s většími gumami a woblery.

První dojem byl, že je výrazně ostřejší, než by člověk čekal od prutu s gramáží do 18g. Prut má poměrně jemnou špičku a hodně ostrý a tuhý blank, což z něj dělá prut vhodný hlavně na woblery, případně větší gumy a dropshot s většími smáčky. Lehčí nástrahy hůře odhazuje, pokud se však nabije nástraha v dané gramáži, střílí je pěkně daleko a velmi přesně. Očka i vyvázání jsou kvalitní, líbí se mi, že má přesné vyvázání na páteři, která je „oboustraná“, takže dobře a přesně háže jak horem, tak spodem. Ideálně bych ho používal na candáty, štiky do metru :-), boleny a velké pstruhy – duháky nad 50 cm.

Rukojeť má fajn délku – nikde nepřekáží a zakončení ploškou dobře sedí na loktu. Co mi úplně nesedí je „plastový“ povrch sedla, což je ale věc vkusu…

Pezon Michel Specialist Source LS 240 cm 6-18g

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi