Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Dělené pruty Pezon Michel Specialist Source Trout Spin 180

Recenze na Pezon Michel Specialist Source Trout Spin 180

vložil(a) 8.10.2013 HaD | Dělené pruty | zobrazeno: 13090×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

3299

Vlastnosti

Inovovaná verze závodního prutu na ultralehkou až lehkou přívlač. Blank je vyroben z HMC uhlíku nové generace, zkrácená dělená ergonimcká rukojeť korek/EVA, originál FUJI očka a sedlo navijáku. Spin – parabolická akce, velice měkký prut.

Vhodný pro lov s nymfami a smáčky ve velikostech 1–3. Ideální na pstruhy a okouny, případně menší štiky a candáty.

Vlastní recenze

Po zkušenostech s předchozími modely jsem pořídil na závodní rybolov a UL přívlač i tento. Je opět o něco jemnější a ještě rychlejší než jeho předchůdci. Kombinovaná rukojeť – mech/korek sedí dobře v ruce. Očka jsou vyvázána pěkně a jejich rozmístění se zdá být celkem dobré, byť jsem se už potkal i s modelem, který měl očka mírně mimo osu páteře a někteří remcalové tvrdí, že pak nepřesně nahazuje. Mě to vcelku nevadí. Prut je velmi lehoučký a s navijákem Daiwa Certate 2500 dokonale vyvážený a nemám problém s ním strávit celý den u vody, aniž by mne bolelo zápěstí. Dobře se mi s ním chytá jak s vlascem tak s Nanofilem. Osobně ho používám na woblery do 6cm, na smáčky od 4 do 8cm, na rotačky 000–1. Výborně se mi s ním chytá i na dropshot.

Cílové ryby: tloušť 10–60cm (ideál 25–45), okoun 0–50 cm :-)(ideál 20–40), pstruzi do 60cm (ideálně 25–50cm)

Celkově po všech stránkách velká spokojenost.

Pezon Michel Specialist Source Trout Spin 180

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi