Chytej.cz

Recenze na Mitchell AVOCAST 8000

vložil(a) 25.6.2013 michnič | Smekací navijáky | zobrazeno: 13964×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2 899kc

Vlastnosti

Tato řada navijáků je známa svou kvalitou, sílou a moderním designem. Uvnitř navijáku se nachází mechanismus nejnovější technologie skloubený s nejmodernějším designem. Naviják je vybaven pomalou oscilací rotoru zabezpečující perfektní ukládání vlasce, systémem rychlobrzdy Quick Drag (maximální zatížení brzdy 17kg), počítačově vyváženým rotorem, masivními převody a křížovým navíjením. Výhodou navijáku je masivní klička, která Vám perfektně sedne do ruky. Naviják je určený do extrémních podmínek, především pro lov kapitálních kaprů. Je možné jej také použít na mořský rybolov.

Typ navijáku:Procas­t8000, Kapacita400m-0,40mm , Počet ložisek7+1 , Počet cívek 1ks , Převod 4,3:1 , Váha 729g

Vlastní recenze

lehky chod kvalitní rychla brzda no proste zatím na nej nemuzu rict kriveho slova za ty prachy paradicka

Mitchell AVOCAST 8000 Mitchell AVOCAST 8000

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi