Chytej.cz

Recenze na Starbaits misplec LCR 360 3lb

vložil(a) 3.6.2013 michnič | Dělené pruty | zobrazeno: 12328×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

5500kc

Vlastnosti

Mimořádně tenký a pevný blank z H.M. uhlíku s křížově pleteným uhlíkovým vláknem na povrchu. Nová Seymo SIC očka, originální Fuji sedlo navijáku, kovová koncovka prutu. Prut je konstruován s velmi rychlou akcí a tuhou páteří jako speciál na dlouhé hody.

Je vybaven speciálním 50mm velkým prvním očkem pro snažší odvíjení vlasce při hodu.

Vlastní recenze

prut jako stvoreny na dlouhe hody a přitom si krasne vychutnate souboj s rybou

Starbaits misplec LCR 360 3lb

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi