Chytej.cz

Recenze na Abu Garcia Orra S40

vložil(a) 28.1.2013 jajco | Smekací navijáky | zobrazeno: 14191×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2000

Vlastnosti

Naviják Abu Garcia Orra S40 s přední brzdou,hlavní duralovou cívkou a náhradní grafitovou.Pře­vodový poměr 5,8:1,síla brzdy udávaná na 8kg a kapacita cívky 0.25mm-265metrů.Váha 290gramů.

Vlastní recenze

Vzhledově celkem povedený naviják,brzda mi připadá trošku slabší oproti navijákům ve stejné cenové kategorii.Vůle v kličce minimální,klička nejde sklopit,ale jen vyšroubovat.Naviják jsem kupoval hlavně na přívlač na woblery kolem 10cm a gumy 10–20g.Po pár vycházkách šlo cítit,že navijáku těžší nástrahy moc nevoní,tudíž je naviják vhodný spíš na lehčí rybařinu.

Abu Garcia Orra S40

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Čtvrtek 10. července 2014 v 9:41® ZIPaaK

a vydržel ten naviják tu těžší vláčku? Nebo jsi ho dal na něco lehčího? Chtěl bych ho koupit na něco podobného, o čem píšeš také..

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi