Chytej.cz

Recenze na WFT Bank cat Newer crack 3,15

vložil(a) 12.7.2012 Michal.Pat | Dělené pruty | zobrazeno: 4732×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

3100

Vlastnosti

Sumcový prut WFT Edice Jakub Vágner

Vlastní recenze

Perfektní prut na sumce,je dostatecne pevny,lehký a pružný,zdolávání se dá přirovnat k feederu.Vzhled prutu je taktéž skvělí,už bych nechtěl nic jiného.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Pondělí 13. srpna 2012 v 18:43® orim

Dost strucna recenzia. Pri kupe treba davat pozor na dielenske spracovanie. Niekedy su krivo naviazane ocka. Ma jemnu laminatovu spicku zvysok blanku karbonkompozit je makksi pri zdolavani pracuje po celej dlzke ale zonhe sa len po urcitu hranicu a potom nastupuje sila, ktora sa v nom skryva. S feedrom by som to velmi neporovnaval je to prut stavany na silovu rybacku, do ktoreho sa netreba bat opriet a sumca vypumpovat von. LTC ocka bez keramickej vyplne pri normalnom pouzivani zatial nevykazuju akekolvek poskodenie su dostatocne tvrde a odolne voci necistotam zachytenym na snure. Pri dlzke 3,15m je na prute 9 ociek co je dostatocne mnozstvo aj pre pouzitie multiku ockami hore. Dizajnu nie je velmi co vytknut. Sedlo navijaku deklaruje predajca ako Fuji. Nie som si isty ci naozaj, je uplne bez onacenia ale drzi aj tak stopercentne. Tolko z mojej skusenosti s tymito vybornymi prutmi. Negativa som zatial nenasiel.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi