Chytej.cz

Recenze na Trabucco Antrax TRT 400

vložil(a) 9.5.2012 jepice-zruseno | Teleskopické pruty | zobrazeno: 7694×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

890

Vlastnosti

Délka 4m, transportní délka 77 cm. Gramáž neuvedená.

Vlastní recenze

Jedná se o prut na plavanou, ideální je dle výrobce na lov kaprů se splávkem, což se i mě potvrdilo. Tento prut se skutečně hodí na středně těžké splávky, je poněkud tužší. Výhodou je jednoznačně jeho transportní délka, oproti stejně levným teleskopům na plavačku je o něco tužší v dolní polovině prutu, zřejmě také díky většímu počtu dílů. Nevýhodou je dle mě příliš krátká část rukojeti za navijákem. Sedlo by mohlo být o pár centimetrů více vpředu. Dopotučuji všem, kteří hledají plavačový prut s co nejkratší přepravní délkou.

Trabucco Antrax TRT 400

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi