Chytej.cz

Recenze na Shimano speed master 240 M

vložil(a) 1.5.2012 skwor | Dělené pruty | zobrazeno: 5118×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2500 Kč

Vlastnosti

240cm 10–30g, hmotnost 142g, 9 oček, dělená rukojeť

Vlastní recenze

Starší verze Speed mastera. Jde o velmi lehký a štíhlý prut s krásně desingově provedeným blankem a dělenou rukojetí. Je poměrně rychlý, ale s delší parabolickou akcí – velmi příjemnou na zdolávání a ideální na lov s pletenkou. V této gramáži jde o prut celkem univerzální, snad jen na woblery s výraznějším odporem beru jiné pruty. Naopak s ním lze poměrně slušně vodit i velmi malé nástrahy. Ideální je na něj naviják vel. 2000 nebo 2500 s přední brzdou. Za roční používání se z něj stal můj nejoblíbenější vláčák.

Shimano speed master 240 M

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Pondělí 23. července 2012 ve 22:43® gerlacg
gerlacg

Mám tento prut dva měsíce a jsem s ním strašně spokojený.

Pondělí 11. června 2012 ve 21:44® džigit

já teď pořídil ve 2,10 ML na loď.První dojmy mooooc pozitivní

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi