Chytej.cz

Recenze na Rapala Mini Fat Rap

vložil(a) 3.1.2012 godtfrua | Woblery | zobrazeno: 4072×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

160-250 Kč

Vlastnosti

Kvalitní wobler značky RAPALA. Lopatkový s hloubkou kolem 1 metru. Výborná nástraha na tzv. okounování kolem jezů a břehů kde se okouni běžně vyskytují.

Vlastní recenze

Mně osobně se nejvíce osvědčila při chytání okounů kolem 15–35 cm a malých candátků pod jezy. Jediné co bych vytkl je že na své 3 cm je docela drahá.Ale na druhou stranu je to kvalitní výrobek a věrně pokračuje v tradici své větší sestry RAPALY Fat Rap která je výborná na sumce. Silueta malé rybky dělá z woblera univerzální nástrahu hlavně na okouny a pstruhy.

Rapala Mini Fat Rap Rapala Mini Fat Rap

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi