Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Smekací navijáky Naviják Cormoran BULL FIGHTER 3S 1500

Recenze na Naviják Cormoran BULL FIGHTER 3S 1500

vložil(a) 1.1.2011 Mr. Vydra | Smekací navijáky | zobrazeno: 4952×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

390 Kč

Vlastnosti

Naviják Cormoran BULL FIGHTER 3S 1500 a jeho vlastnosti.

Ložiska:3
Převod:5,2:1
Kapacita:170m/0,20­mm
Návin:na otáčku kličky: 65cm
Váha:220gr

Vlastní recenze

Klady: Naviják Cormoran BULL FIGHTER 3S 1500 je velmi hezky zpracovaný model jak po vzhledové tak po mechanické stránce. Tento naviják má tři ložiska a velmi jemně nastavitelnou zadní brzdu, velký vodič vlasce s Anti-Twistem (proti kroucení vlasce při stahováním z vody), Má velmi lehkou hliníkovou konstrukci s pevnou plastovou ergonomickou rukojetí která se v ruce velmi příjemně drží a při navíjení z ní nesklouzávají prsty.Tento naviják je dodáván s náhradní cívkou která je oproti té první barevně odlišná, cívky jsou přizbúsobeny pro daleké náhozy.

Zápory: Naviják Cormoran BULL FIGHTER 3S 1500 je po vybalení z krabice velmi nemotorný a otáčení kličky jde nejprve ztěžka ale po několika vycházkách se tento nedostatek odstraní, na navijáku je vidět každé i to nejmenší škrábnutí které zanechá šedou čmouhu. Myslím si že všechny klady vyrovnají všecny zápory takže tento naviják vřele doporučuji.

Naviják Cormoran BULL FIGHTER 3S 1500

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Neděle 20. ledna 2013 v 1:50® Jarda Š.

Hliníková je pouze klička,tělo navijáku i cívky jsou z grafitového plastu, hlavní cívka je pokovená. Vyrábí se ve variantách s přední a zadní brzdou, mám přední, které bych vytkl, že je dost krátká (tedy povovolování a zvláště utahování během zdolávání vyžaduje opatrnost). Nevím, jestli je to u všech, ale ten můj má chybičku, že nedostatečně dovíjí vlasec k přední hraně cívky. Narozdíl od recenzenta ho proto příliš nedoporučuji, i když pro lehkou rybařinu ho nepovažuji za vyloženě špatný.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi