Chytej.cz

Recenze na MILO Ghost

vložil(a) 30.12.2010 Bernard | Vlasce | zobrazeno: 2554×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

179

Vlastnosti

Japonský návazcový materiál vyráběný výhradně pro firmu MILO je excelentním výrobkem na hranici současných technologických možností-fluorcarbonový povrch je zárukou minimální viditelnosti,ale na rozdíl od plno fluorocarbonových vlasců má slušnou nosnost, která je zcela na úrovni s ostatními výrobky,teflonový povrch zaručuje skvělé vlastnosti jak co se pevnosti v uzlu týče tak i v otěru.

Vlastní recenze

Používám na návazce hlavně tenkých průměrů od 0,11mm a níž. Je pevný, odolný proti poškození. Je krásně heboučký a poddajný.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi