Chytej.cz

Recenze na Spider Koex 2009

vložil(a) 30.12.2010 Bernard | Teleskopické pruty | zobrazeno: 2642×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

5200kč

Vlastnosti

Boloňka od Mila. Perfektní pro větší zátěže ( splávky 8 – 20g ) a dlouhé náhozy. Délka 6m, hmotnost 260g.

Vlastní recenze

Prut vlastním dva roky a nemám nic co bych mu vytknul. Perfektně mi sedí v ruce, má tužší akci a zvládá i větší ryby bez problémů. Kapříci kolem 40cm na 0,08mm forpas se dají uvodit bez problémů. Váha je tak akorát, ani po dlouhé době nebolí ruce a prut je celkem odolný. Mohu jen doporučit.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi