Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Vlasce Carp Spirit Celt X 0,285 mm,1000m

Recenze na Carp Spirit Celt X 0,285 mm,1000m

vložil(a) 19.12.2010 Ace | Vlasce | zobrazeno: 3526×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

800-1000kč

Vlastnosti

Carp Spirit Celt X 0,285 mm, v návinu 1000m, nosnost udávaná výrobcem 6,45kg

Vlastní recenze

Mám tenhle vlasec už druhý rok na kaprařinu a jsem s ním naprosto spokojen, je malinko tvrdší, ale udávaná pevnost sedí(zkoušel sem věšet kýbl z vodou). Výborné vlastnosti proti oděru, chytám převážně na pískovnách a zatím sem nenašel odřené místo. Výborně se s ním nahazuje.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi