Chytej.cz

Recenze na RedBass Special

vložil(a) 17.8.2010 Šnek | Rotačky | zobrazeno: 2188×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

do 25 kč

Vlastnosti

Tyto rotačky se vyrábějí ve velikosti 1–2 přičemž 1 vypadá skoro jako 0.Hmotnosti velikosti 1 jsou 1–3 g,a hmotnost velikosti 2 jsou 2–4 g.Vyrábí se v červené,zelené a zlaté barvě.

Vlastní recenze

Podle mého názoru je tato řada rotačních třpytek jednou z nejlepších-srovnámeli kvalitu a cenu.Pstruzi po ní do slova šílí,neodolá ani okoun a málokdy odmítne i štika.

RedBass Special

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Sobota 28. ledna 2017 ve 20:37® patast

mám s těmito rotačkami stejně dobré zkušenosti

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi