Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

Recenze na Battenkill Large Arbor

vložil(a) 17.8.2004 jirka | Muškařské navijáky | zobrazeno: 2257×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

8.100,- Kč

Vlastnosti

Náhradní cívka: 3700,– Kč

Vlastní recenze

Super naviják. Precizní řemeslné zpracování celého navijáku, špičková jemně seřiditelná disková brzda super chod i při velké rybě je na něm vidět dostatek rezervy v konstrukci, která je velmi odlehčená a pravděpodobně soustružená z jednoho kusu (technicky vzdělaní lidé prominou vyjadřování laika), klička-to bych považoval za prohřešek, že není ze dřeva. Zápory zase spatřuji pouze v ceně navijáku a v ceně náhradních cívek, které jsou poměrně vysoké. Vyrobeno ve Velké Británii.

Battenkill Large Arbor

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Úterý 30. srpna 2011 ve 12:48@ itman

BA I – osa navijaku je v pouzdre na zavit, pri zimnim rybolovu na hranici mrazu se diky zatuhlemu mazani vytocil zavit a tak jsem dochytal s civkou v kapse a telem navijaku v batohu :) Neni nad pevne zapouzdreni.

Pondělí 19. dubna 2010 v 11:31® kerob
kerob

Naprosto souhlasim, jedna se spickovy kousek, nicmene jeden zapor jsem na nem presto nasel – cvrcek nelze vypnout, cvrka porad.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi - upravit tuto recenzi