Chytej.cz

Recenze na Awa-Shima Reflector Line

vložil(a) 2.5.2010 malej Tonci | Vlasce | zobrazeno: 4283×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

360kč/600m

Vlastnosti

průměr:0,32 kg: 15,9 lb35,1

Vlastní recenze

Vlasec, který mě zaujal svou schopnosti změnit barvu podle množství světla. A také svoji nosnosti necelych 16 kg. Ze zacatku jsem tomu moc neveril, ale kdyz jsem sni potom u vody lamal vetve, kdyz jsem misto ryb chytal veverky, tak jsme byl mile prekvapen.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Středa 13. ledna 2016 ve 14:35@ Zbyna

Sohlasim tento vlasec mám už druhým rokem , ale průměr 35 a mužů říct že je opravdu problém ho pretrhnout . Nosnost je vážně neuvěřitelná

Pátek 24. února 2012 ve 13:24® Rosta127

Tento vlasec jsem měl v průměru 0,28 celou sezónu na obou cívkách.CHytal jsem v těžkých vodách a držel obdivuhodně.Můžu vřele doporučit.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi