Chytej.cz

Recenze na Okuma VS 30A

vložil(a) 16.4.2010 skwor | Smekací navijáky | zobrazeno: 3851×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

1900-4200 Kč

Vlastnosti

16 ložisek. Aluminiová cívka. HPB: antikorozní ložiska nejlepších parametrů. XPB: axtrémně výkonná a odolná ložiska. EOS: patentovaný systém křížového navíjení Kovaná aluminiová klička pro velké zatížení. Náhradní aluminiová cívka. Uzávěrka zpětného chodu.

Vlastní recenze

Top model našim rybářům poměrně známé firmy Okuma. Na první pohled působí dojmem, že máte v ruce něco, do čeho se nemusíte bát opřít. Hladký chod, velmi dobrá jemně seřiditelná brzda. Naviják je dodáván s náhradní cívkou, která se designově odlišuje od druhé cívky. Po dvou letech intenzivního používání nemám co vytknout, pouze jsem zaslechl cosi o tom, že dnes jde již hůře sehnat.

Okuma VS 30A

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Sobota 12. června 2010 ve 23:19® dvorak

16 ložisek? Kde se všude vyskytují? A pokud jsou to opravdu kvalitní ložiska,kolik takovej naviják váží???

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi